Anlık Deprem Bildirimleri

• Allah gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Rabbim size bizlere sabırlar versi sizlerle birlikte bizlerde bittik ülke olarak aşırı zor bir sınavdan geçiyoruz. Rabbimize şükürler olsun yine.

• Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.Gelmis geçmiş olsun, bir daha yaşanmaması en büyük dileğimiz.

• Allah Rahmet Eylesin, Başınız Sağolsun

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mustafa28 ().

• Artık istanbula dönüyorum durumlar gerçekten çok kötü elimden geldiğince yardım ettim ama bizde çalışanız aldığımız izin bu kadar bir sorunuz varsa cevaplamaya hazırım.

Allah milletimize yardım etsin. Oralarda yaşayan insanlara kolaylık sağlasın inşaAllah Allaha emanet olun Hakkınızı helal edin hs.

...

• Artık istanbula dönüyorum durumlar gerçekten çok kötü elimden geldiğince yardım ettim ama bizde çalışanız aldığımız izin bu kadar bir sorunuz varsa cevaplamaya hazırım.

Allah milletimize yardım etsin. Oralarda yaşayan insanlara kolaylık sağlasın inşaAllah Allaha emanet olun Hakkınızı helal edin hs.

Sen elinden geleni yaptın. Allah razı olsun. Eline koluna sağlık ❤

• Başınız sağolsun hocam, Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun 🤲🏼

Tothenamadı

Allah razı olsun senden 1 dakika düşünmeden yardıma koştun, eline koluna sağlık ❤️

Tothenamadı

Allah senden ve tüm ekiplerden razı olsun.Hakkımız sonuna kadar helaldir enes kardeşim sende helal et. :türkiye: <3

• Resmi Gönderi

Kurtarılan canlarımız hala var bu kadar zaman geçmesine ragmen

🤲🤲

204.saatte 40 yaşında bir ablamız da çıkmış, şükürler olsun 🤲

• Resmi Gönderi

Üç bölgede hala ses var ve çalışmalar sürüyor 🤲🤲🤲🤲

Harici İçerik youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Sen elinden geleni yaptın. Allah razı olsun. Eline koluna sağlık ❤

Allah senden ve tüm ekiplerden razı olsun.Hakkımız sonuna kadar helaldir enes kardeşim sende helal et. :türkiye: <3

Allah razı olsun senden 1 dakika düşünmeden yardıma koştun, eline koluna sağlık ❤️

Helal olsun arkadaşlar çok teşekkür ederim Allah sizden de razı olsun Allah milletimize zeval vermesin .

...

• Enkazın şimdiden kaldırılmaya başlamasını doğru bulmuyorum hala yaşayan insanlar vardır belki ? umudumuz tükenmedi.

...