⭐Neden Üye Olmalıyım?⭐

• Resmi Gönderi

Herkese Merhaba! Ben Forum Düzen Admini Can.

Öncelikle havalarinsesi.com forumumuzun artıları ve eksilerinden bahsetmek istiyorum.

Forumumuzun Artıları:
    *Daima en güncel hava durumu verileri ve kış ile ilgili en orjinal tahminlere burada ulaşabilirsiniz!
    *Forumumuzda her zaman ailevi bir ortamla karşılaşmakla birlikte en samimi sohbetleri ve arkadaşlıkları burada bulma şansınız yüksek!
    *Yönetim kadrosu tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.
    *Çok katı kuralları yoktur, argo kelimeler kullanmaksızın ve büyük tartışmalar çıkarmaksızın yetkiniz ve izniniz olan her konuya fikrinizi yazabilir, sohbet edebilirsiniz.
    *Forumumuzun her köşesi misafirlerimize açıktır, sadece 2017-2018 konularımıza erişebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
    *Üyemiz olarak site kadromuzun bir parçası haline bile gelebilirsiniz!

Forumumuzun Eksileri:
    *Yönetim kadromuzda hala eksikler bulunmaktadır.

Artı ve eksilerden bahsettiğime göre ÜYE olmanın avantajlarına geçebilirim.
    Sitemize Üye Olursanız:
    *Önümüzdeki kışla ilgili en güncel tahminlere ulaşabilirsiniz.
    *Ailemizin bir parçası olup, keyifli sohbetlerde kafa dağıtabilirsiniz.
    *Tahminlerinizi ve fikirlerinizi üye olarak özel başlıklarımızda bize sunabilir, Tahmincimiz gibi hissedebilirsiniz.
    *Konularımıza mesaj yazma hakkına sahip olabilirsiniz.
    *Sitemizde aktif oldukça Özel üyelik gruplarımızı kazanıp daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
    *Veeee en önemlisi, site kadromuza dahil olma şansınız bile olabilir!

Ne duruyorsunuz, haydi forumumuza bir an önce üye olun! Sizleri dört gözle bekliyoruz!

• Resmi Gönderi

Özellikle @Can yönetici arkadaşımıza bu konu İçin teşekkür ediyorum. Ben de naçizane bir şeyler eklemek isterim. Havalarınsesi foruma neden üye olmalıyım sorusunun en güzel cevaplarından bir tanesi de ;
    Gerçekçi reel ve temkinli bir forum olmasıdır. Her kafadan bir ses çıkıp insanları ümitlendirerek sonra hüsrana uğratmak gibi bir amaç kesinlikle burada olmaz olamaz arkadaşlar, çünkü bizim gibi kar sever arkadaşlar genelde böyle şeyleri severler elbette kar sever tayfa İçin özel sinerjilerimiz oluyor ve olmakta ancak Bunlar tamamen uygun şartlar altında ve gerçekçi olacaktır. Örneğin ; sırf heyecan üretmek adına kar geliyor diye heyecan yapmak kesinlikle şiarımız değildir. Yerinde ve daha çok emin adımlarla ve gerçekçi verilere dayanan bir
    Stratejimiz olması bizi daha iyi yerlere taşıyacaktır... hayırlı geceler saygılar :)