Yöneticilere İstek ve Talepler

• iy geceler hayırlı forumlar....Bu siteye bir arkadaşımın önerisi ıle Geldim....Ancak bu sitede umduğunu bulamadım ...Aranızdan saygıyla ve sevgiyle ayrılmak istiyorum....Nedeni ise yorumlarınızı ve tatminlerinizi duygusal ve cok uçuk yapıyorsunuz....Burdaki tum tahmincilere kolaylıklar ve esenlikler diliyorum....ATMOSFER güvenilir bir mekanizma değildir...herşeyin herzamn olabileceği bir evrende yaşıyoruz ilkim ola-rak....Onun icin ayaklarınızı yere saglam basarak ve çok iyi düşünerek tahminleri yapın...Benden size abi kardeş tavsiyesi....35 yaşındayım ve 15 yıldır hava olayları ile yakından ilgilenirim.....doğuştan beri kar kar hastasıyım ve doğduğum yil 1985 efsanesi yaşanmış ve demekki o yil doğduğum için kardelisi olacağım belliymis????....havaturkada başladığım forum sevdasını meteoturkey....hava forum ve havalarin sesi sitelerini takıp ederek bitirmeyi dusunuyorum.....Cok dostum ve arkadasim oldu bu forumlar sayesinde....hepinize saygılarımı sunuyorum ve uyeligimin kapatılmasını talep ediyorum teselkurler ediyorum

• @Cemkuzeyiyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

Talebiniz en kısa zamanda yetkili admin arkadaşlar tarafından yerine getirilecektir.

Hayırlı günler.

"Rıza yolunda biraz cefâ gördük diye, Rahmâna naz mı edeceğiz?" - Musab bin Ûmeyr (R.a)