GALATASARAY-FENERBAHÇE DERBİ MAÇ ANKETİ

• Resmi Gönderi

DERBİYİ KİM KZANIR? 10

1. Galatasaray kazanır (1) 10%
    2. Fenerbahçe kazanır (5) 50%
    3. Berabere biter (3) 30%
    4. Farklı Galatasaray kazanır (1) 10%
    5. Farklı Fenerbahçe kazanır (0) 0%

Bu hafta oynanacak derbi maç

28.09.2019 Cumartesi,saat 20.00

• Gollü bir maç olacak sanki gs saha seyirci avantajını kullanacak. Daha baskılı ve önde oynayacak. Gs sadece sorun terimin olmaması. FB ise bu durumdan kontra ataklar hızlı bitiricikle gol ve ya goller atabilir. Aynı şekilde gs erken gol atması FB ileri çıkarır ve atak futbolu oynatır. Tahminimce gollü beraberlik olabilir

Edit : 2-2

• Resmi Gönderi

Gollü bir maç olacak sanki gs saha seyirci avantajını kullanacak. Daha baskılı ve önde oynayacak. Gs sadece sorun terimin olmaması. FB ise bu durumdan kontra ataklar hızlı bitiricikle gol ve ya goller atabilir. Aynı şekilde gs erken gol atması FB ileri çıkarır ve atak futbolu oynatır. Tahminimce gollü beraberlik olabilir

Edit : 2-2

Bu defa farklı bir maç olabilir.

Terim kenarda da olsa tribünde de olsa fark etmez.O ne derse zaten onu uygulamaya çalışacaklar.Hem oyuncular hemde kenar yönetimde olanlar.

Galatasaray in Fener'e karşı pek şansı tutmasa da, bu maç Galatasaray için seke seke gittiği ligte üst seviyede motivasyon ve arka arkaya galibiyetler zincirini getirebilir..

Bir erken gelecek gol Galatasaray in farklı kazanmasına neden olabilir bu defa.Kadrolari iyi hemde evinde.

Bakalım neler olacak

• Resmi Gönderi

Derbiye az kaldı

Bakalım dağ fare mı doğuracak,yoksa son yılların en güzel derbi maçı mı olacak.

Ben iki taraf içinde sürpriz sonuç alma şansı var diyorum.

Birde iyi hatta güzel bir maç olacağını düşünüyorum

İnşaallah denk ,zevkli, gollü bir maç olur.

Hakeden kazansın

• CAN

Konuyu bu forumdan Spor bu foruma Arşiv taşıdı.