Coronavirus COVID-19 Güncelleme ve Bilgilendirmeler

• Resmi Gönderi

Ara tatili uzatmak şu durumda en saçma olan şey zaten ara tatile kadar korona olan olmuş oluyor ara tatilide hastane veya evde kapalı geçirmek ne kadar mantıklı ?

Bu zamana kadar ne doğru yapıldı ki! Özellikle bu okul konularında. Yere göğe sığdıramıyorduk uzaktan eğitim sistemimizi. Vatandaşımız desen çayır, çimen, bostan. Ne maske var ne tedbir. İyice saldık, unuttuk covidi

• Kabine toplantısı yarın sakin mi olsanız bence yazılıları yapıp gönderirler eve gibi ama

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• hiç unutmam bir hocamız vardı ortaokulda sınıfımız neredeyse kulübe gibiydi 40 kişi ders işliyorduk 1 pencere vardı yaz sıcağında onu bile açtırtmazdı böyle okullar da var diye duyuyorum gençler varmı okulunda böyle sınıflar hocalar ?

...

• Arkadaşlar selamlar. Namık kemal üniversitesi Fizyoterapi öğrencisiyim. Kaldığım dairede 6 arkadaşız. 2 kişi covid 3 kişi temaslıyız bir kişi istanbulda karantinada... Sınıfım 60 kişilik ama dersler şuan 10 kişi ile işleniyor. Hocalar derslerini online yapma kararı alıyorlar. Bugün 5. günüm olduğu için test vermeye gideceğim. Malum Finaller geldi bu nedenle öğrenciler online eğitim istiyor deniliyor ama harbi alakası yok. Çektiğimiz rezilliği ve hastalığı bizler biliyoruz. BİR AN ÖNCE ONLİNE EĞİTİME GEÇİLMELİ

• Kapatılmasını istemem uzaktan eğitim 0 verim.

Cidden öyle ve biz bu ogrendiklerimizle sınava gireceğiz sınıfta hocalar 9-10 konularını baştan anlatıyor hiçbir şey bilmediğimiz için

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar selamlar. Namık kemal üniversitesi Fizyoterapi öğrencisiyim. Kaldığım dairede 6 arkadaşız. 2 kişi covid 3 kişi temaslıyız bir kişi istanbulda karantinada... Sınıfım 60 kişilik ama dersler şuan 10 kişi ile işleniyor. Hocalar derslerini online yapma kararı alıyorlar. Bugün 5. günüm olduğu için test vermeye gideceğim. Malum Finaller geldi bu nedenle öğrenciler online eğitim istiyor deniliyor ama harbi alakası yok. Çektiğimiz rezilliği ve hastalığı bizler biliyoruz. BİR AN ÖNCE ONLİNE EĞİTİME GEÇİLMELİ

Geçmiş olsun , inşallah testtede bir şey çıkmaz Castiello68

• Coronaya yakalanan lise öğrencisi hayatını kaybetti
    Coronaya yakalanan lise öğrencisi hayatını kaybetti - Yalova’da 18 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Doğa Ayşe Gülmez, yeni tip corona virüsü nedeniyle…
    www.sozcu.com.tr

Coronaya yakalanan lise öğrencisi hayatını kaybetti

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Yeni açıklamalar

Açık havada maske şartı yok

Maske ve hes kodu şartı kalktı,HES kodu kontrolü olmayacak.

2 vaka çıkınca sınıf kapama uygulaması kalktı

Hastalık belirtisi olmayandan test istenmeyecek

Maske ile ilgili yine "Kapalı yerde de havalandırma iyi ise şart kalktı"

"Bu kararlar tam mutabakatla alınmadı" yani hala erken Biraz daha devam edelim diyen bilim kurulu üyeleri var demek ki