2020 Sonbahar Tahminim.

• Tüm ülke genelinde 9 Ekim itibariyle 7 ila 10 derece düşüş olacaktır.

6-7 Ekim de İstanbul da 33 - 34 derecelerde iken bu durum 8 ve 9 unda 23 24 dereceler de olacak

Aynı şekilde İzmir de 35 36 derecelerde 27 28 derecelere iniş söz konusu.

• Resmi Gönderi

Tüm ülke genelinde 9 Ekim itibariyle 7 ila 10 derece düşüş olacaktır.

6-7 Ekim de İstanbul da 33 - 34 derecelerde iken bu durum 8 ve 9 unda 23 24 dereceler de olacak

Aynı şekilde İzmir de 35 36 derecelerde 27 28 derecelere iniş söz konusu.

Hay maşallah maşallah

• Çarşamba günü balkanlar gelen soğuk ve yağışlı hava ile yurdumuzda 8 ila 10 derece sıcaklıklar da düşüş olacaktır.

Yağış illere göre ortalama 2 gün sürecek olup yurdumuzu dogu bölgesinden terk edecek.

17 EKİM İTİBARİYLE YİNE SOĞUK HAVA DALAGASI GİRİŞ YAPACAK OLUP ARTIK SONBAHAR HAVA NORMALLERİNİ GÖRECEĞİZ.

İSTANBUL DA ORTALAM 18 İLA 21 DERECE

İZMİR DE İSE 23 DERECELER MAX OLMASI İHTİMALİ VAR.

AY SONUNA DİKKAT EDELİM.!!

• Sinan

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “2020 SONBAHAR TAHMİNİM.” Yeni Başlık: “2020 Sonbahar Tahminim.”.
    • Resmi Gönderi

Güzel şeyler BEKLİYORUZ inşallah

• Aralık verileri de yavaştan düzelmeye başladı. Hadi hayırlısı

Soğuk merkezi yine dogu Karadeniz.

Şuan ki verilere göre Kasım 2 - 3 tık aralıktan daha soğuk.

Bu arada Aralık soğuk güncellemesi ile Ege ve Akdeniz de yağışlar kısmi yok olmuş. Sonbahar tahminimde özellikle ege de güzel yağışların olacagını belirtmiştim.

Takibe devam diyelim. Kasım soğukları garantiledi gibi Aralık değişken.

• Kimileri ocağı sıcak gösterip aralık şubat soğuk olacak diyorlar şimdi aralık ocak mı ılık olacak yoksa sadece aralık mı size göre

• Kimileri ocağı sıcak gösterip aralık şubat soğuk olacak diyorlar şimdi aralık ocak mı ılık olacak yoksa sadece aralık mı size göre

Valla Bilal kardeşim ben tahminimi 25 agustos tarihinde yaptım. Şimdi hangi tahminci ne söylüyor bilmiyorum takip etmiyorum ama 25 agustos da yaptıgım araştırmalarda Aralık ve kasım ayının sıcak soguk gececegini öne sürdüm.

Hatta Aralıkta Yağışların çok olacağı sıcaklık olarak kasımdan sıcak gececegini bahsettim.

Şimdi durumlar bir nebze iyileşti yağış olarak kötü olsada soğuk durumu artmış durumda.

Henüz kimse net bir tarih vermez Aralık ilk haftası 2 haftası diye.

Aylık tür bazından konuşursak daha makul olur.