SİNERJİ (SALLAMA) KONUSU

• 15 ocaktan sonra istanbulda yüzlerce köy, ilçe yolları kapanacak Trakya ve Kocaeli ile ulaşım sağlanamayacak.Güney sahillerinde kar kalınlığı 145 cm iç kesimlerde 170 cm yükseklerde 205 cm bulacak 15 gün kar devam edecek 15 gün sıcaklık 0 derecenin üstünü görmeyecek.

• 15 ocaktan sonra istanbulda yüzlerce köy, ilçe yolları kapanacak Trakya ve Kocaeli ile ulaşım sağlanamayacak.Güney sahillerinde kar kalınlığı 145 cm iç kesimlerde 170 cm yükseklerde 205 cm bulacak 15 gün kar devam edecek 15 gün sıcaklık 0 derecenin üstünü görmeyecek.

:)

İstanbul Karadeniz'le beraber 1500km kuzeye kayacak ve kış boyunca maksimum 5-10 gün sıfırın üzerinde sıcaklıklar göreceğiz.

• Resmi Gönderi

Uydudan Ülke Bembeyaz Görünüyor .....

<3

inşaALLAH

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• şubat ortası gibi ,boğaz donacak, yürüyerek karşıya geçilecek

• Kırım'dan Ocak 11-30 arası -20 derece bekliyorum kıyılara 40+ cm bekliyorum

Loading vereyim mi he :)

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• İstanbul 2.3cm vermiş. 28 yazdığına göre Giresun. 1 metre veren yer var

ben sedece Giresuna bakmam burası forum Giresun için olsaydı sadece söylerdim

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Sibirya T.Y.B(GUGUL) mesajımı beğenip konuyu hatırlattığına göre sallayalım bakalım. 17 Aralık 2022 İstanbul’a ilk kar düşecek :coksoguk:

Tothenamadı

• Ordu bu sene tarihinin en çok kar yağışı olan yılını geçirecek kar rekorunu kıracak

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Ben uludağa 3. 80 kar bekliyorum :-P bursayada 40 cm samsunada 55 cm . o.O

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

Hataya 16 Aralık , 3 Ocak , 19 Ocak 28 Ocak'ta örtüsüz ve hafif örtülü kar düşecek. 19 Ocak ülke sistemi olur. 12 şubat da 24 cm ile rekor kıracağız. Güneydoğu ve Doğu Akdeniz efsanesi bir sistem ile