Üyelerin Şahsi Tahminleri

• 26 aralık sulu kar 27-28-29-30 aralık yoğuk kar bekliyorum Ankara için. Yarın herşey tamam artık kesin diyebilirim ama şuanlık dediğim gibi.

aynen ? dediğim gibi oldu en az 5-10 cm kar bekliyorum yılbaşı için kesin deil ama yılbaşı geceside kar bi' ihtimal kar görebilirsiniz

• aynen ? dediğim gibi oldu en az 5-10 cm kar bekliyorum yılbaşı için kesin deil ama yılbaşı geceside kar bi' ihtimal kar görebilirsiniz

Yarın hissesilen dereceniz ortalama (-10) - (-13) arasında olacak buz gibi bir hava sizleri bekliyor.. İnşallah tüm Türkiye yede böyle bir kar yağar Ankara bu sene çok şanslı :) tekrar söylüyorum kıyı kesimleri bile rakımı düşük olan kesimler bile 5cm kar alacak yüksek rakımlarda oturan arkadaşlar tabi daha şanslı 15cm yi bulabilir kar boyutu

• 1 saate kadar istanbul avrupa yakasına güzel kütleler geliyor hadi bakalım

...

• CAN

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Üyelerin Şahsi Tahminleri (Sallamasyon)” Yeni Başlık: “Üyelerin Şahsi Tahminleri”.
  • Enes abi bu attığın şey ne zaman guncellenir

• Yılbaşında istanbulda güzel tutabilecek bir kar bekliyorum aylık tahmminlere bakarsanızda grürsünüz gfs gece güncellemesi de güzeldi

...

• Zannetmiyorum abi bence busene iyi bir kar yok

• Resmi Gönderi

Zannetmiyorum abi bence busene iyi bir kar yok

Yaşlar daha ufak henüz o kar heyecanı hevesi en yüksek noktalarında doğal olarak da kar yağmadı mı karalara bağlayıp bu sene de çöp, bu sene de kar yağmaz deniyor. İstanbul'da bile bu Aralık ayında 3 haftadır peş peşe çarşamba günleri kar görüyorum. Şahsen ben çok memnunum. Yılbaşına yine mini bir sistem ardından da bahsettiğim 3-4 Ocak tarihlerinde sistem emareleri var. Ben 2 gün sessiz olup takip edeceğim fakat sana sözüm olsun bu kış çok iyi geçecek :)

• Gorucez abi iyi mi çöp mu çöp

• Benimde beklentim oldukça yüksek kış ayı 20 Aralıkta başladığından ve gelecek sistemleri tahmin edebilmemiz adına çok çok iyi inş ocak başı daha iyi olacak ve önümüzde koca bir ocak ayı şubat ayı var. İnş güzel karlı günler göreceğiz.

• Gorucez abi iyi mi çöp mu çöp

randomize senin için öyle olabilir ama gfs ecmwf ve tabikide tahminci arkadaşlarımızın yaptığı tahminler öyle söylemiyor

ha evet ALLAH ın hikmeti yağabilirde yağmayabilride

...