Üyelerin Şahsi Tahminleri

• ay sonu sistemi sanırım yok oldu Sinan Aciklama bekliyoruz

Yeter artık be kardeşim senin sorularından bıktık ya biraz mantık yurut Ankara Konya Afyon sivas gbi illerde kar yok izmire kar bekliyon biktirdin bize be

• Daha ay sonuna haftalar var nasıl yok olsun Allah aşkına

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Yakında forum beni tanıyacak :) şimdiden belirteyim istanbul havada anca görür ocakta ciddi sistem istanbul adına zor gözüküyor bu lafımın efsane gözüken sinoptiklerine rağmen 1 hafta önce efsane dediğimiz diyagrama rağmen yineliyorum ki zaten anca havada gözükür kar istanbul da şu aşamada.Trakya şanslı demiştim ay ortası için eğer soğuk ile çakışırsa iyi birikimde bırakacaktır.gelelim şubata.iyi bir sistem şubatta demiştim şubat ilk haftasını sıkı takip edin derim.Sağlam sistem alacağımızı düşünüyorum bu sefer örtü ihtimalleri yüksek olacaktır.

İyi akşamlar dilerim

• İstanbul ocak Ayını kısmen kapatmıştır..Şubat ilk haftasını herkes not alsın örtülü sistemimiz geliyor:karyagisli:

• Resmi Gönderi

FACEBOOK hesabımdan ayır 4 ünde yaptığım tahminimi burada aktarayım istedim.

Ahmet Temel

4 Ocak, 16:14 · Arkadaşların ile paylaşılıyor

Arkadaşlar

UZUN VADE TAHMİNİM: İstanbul bu gece yarısından sonra hızlı ve etkili bir sağnak yağış alacak. Perşembe akşamından itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelecek ılık ve yağışlı havanın etkisine girecek. Pazar günü lodos fırtınasıyla birlikte sıcaklıklar 20 derece ve üzerini görecek Afrika atağı sayesinde. Pts Salı da yağış var lodosla birlikte Önümüzdeki hafta sonuna doğru muhtemelen perşembe cuma gibi Kuzeyden büyük olasılıkla Kırım üzerinden gelecek olan soğuk ve yağışlı havayla birlikte sıcaklıklar 10 ila 15 derece azalacak ve kky ve kar yağışları yavaştan başlayacak inşallah.

Geçen gün de ifade ettiğim gibi ayın 22 23 ü gibi oldukça baboş bir sistem ihtimali artıyor. Yakında diyagramların nasıl da hamak poziyonu alacağını Allah nasip ederse göreceğiz. Şimdiden o tarihlerde diyagramda doğum sancısı başladı devamı da gelecek inşallah. Ne demek istediğimi yakında anlayacaksınız dostlarım umarım bu tablo değişmez yoksa sistem gümleyebilir biraz bıçak sırtı bir sistem gözüm o sistemde takipteyin yaklaşık bir haftadır.

tarantula hocamın tahmini.

• Ilerdeki Zamanlar

Önümüzdeki sürece bi goz atalim

Öncelikle ayın 12-13'ünde özellikle izmir geneli yağış alacak. Bu yağışlar zaman zaman kuvvetli olacak. Ayın 13-14'üyle birlikte yaz gibi seyreden sıcaklıklar sert bir şekilde inişe geçecek, yaz havaları son bulacak, soğuk kendini hissettirecek ve gelen soğuk dalgayla birlikte yılın ilk kar yağışını alma şansımız oldukça yüksek İçEge ve afyonda .

Kıyılarımız için izmir muğla aydın için kar ihtimali düşük gözüküyor modellere göre Bu karlı sistemin bütün detayları için ise biraz sabır. Karlı günler ve haftalar yakın:kar:

• Geçtiğimiz sistemi istanbul olarak beğenmeyenler şimdi 27-28 sisteminden pay çıkarmaya çalışıyor sırf verdiğimiz tarihler geldi demek için geçin bunları Allah aşkına.Söyledik buradan İstanbul sahil kesimi kar almadıkca istanbula kar geliyor demem.Geçmiş sistem de havada kar dışına çıkmaz demiştim öyle de oldu ocak ayı istanbul için kar konusunu kapamıştım kendi adıma.Süreçte aynen beklediğim gibi gidiyor.Asıl kış şubat itibari ile başlıyor durum sertleşecek vurkaç sistemleri kovalamaya gerek yok ay sonu sistemi istanbul için sistemcik dahi olamaz.Şubat başı ilk haftası ilk sistem gelecek şubat ortası ve sonlara doğru işler daha da sertleşecek gibi duruyor