Üyelerin Şahsi Tahminleri

• Resmi Gönderi

Aralık ortası erken kış adım adım geliyor amatör meteorolog arkadaşlar yavaş yavaş dillendirmeye başlamış. :hoscakal:

Not : sistemi ilk söyleyen benim kimseye kaptırmamm :-P

Buzdolabında saklayacak halin yok herhalde

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• İlk bulgular gelmeye başladı şunu bir kenara koyalım.

Göz kamaştırıyor değilmi :bomba:

k1nRTo.gif

Bu sistem sonrası aralığın son günlerde bir sistem beklentim daha var

Hocam yanlız bu ocak 2022

• o sistem gelirse zaten varya Giresun Merkez 80 cm kar veririm

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Aralık ortası erken kış adım adım geliyor amatör meteorolog arkadaşlar yavaş yavaş dillendirmeye başlamış. :hoscakal:

Not : sistemi ilk söyleyen benim kimseye kaptırmamm :-P

Öğlen saatlerinde yanlış verileri yayınladım Fransızcanın azizliği işte yeni veriler geliyor ama sistemi sağlama ya almam 1 haftayı bulacak sabır ama tarileri revize edebilirim Aralık 10 -15 tarihleri arasınde bekliyorum erken kış sistemini

k1y1Do.png

• 12 Kasım'da yaptığım tahmin yavaş yavaş hedefe doğru ilerliyor :olumlu:

kKQMHP.png

• Hocam elinizde varmı veriler modeller felan atında bizde biraz sevinelim

biraz daha beklemeyi düşünüyordum ama şöyle söyleyeyim aralığın 10 itibaren soğuklara hapsolacağız İstanbul için sınırda sistemler gibi dursada özellikle 15 sonra yer yer süpriz yapacak noktalar var

Özellikle Aralık ayının son haftasında bomba saklı hadi bunuda vermiş olayım.

kKIGYR.jpg

• biraz daha beklemeyi düşünüyordum ama şöyle söyleyeyim aralığın 10 itibaren soğuklara hapsolacağız İstanbul için sınırda sistemler gibi dursada özellikle 15 sonra yer yer süpriz yapacak noktalar var

kKIGYR.jpg

İnşallah hocam ya hepsi olur hep dua ediyorum dediklerin olsun diye hocam :kralice: :kar:

• Resmi Gönderi

biraz daha beklemeyi düşünüyordum ama şöyle söyleyeyim aralığın 10 itibaren soğuklara hapsolacağız İstanbul için sınırda sistemler gibi dursada özellikle 15 sonra yer yer süpriz yapacak noktalar var

Tek bir parametre ye bağlı olarak bunları söylemek çok doğru değil bölgesel rüzgarların zayıflaması avrupayada etki edebilir.

• Her sene aynı terane, Aralık son haftası sistem söylentileri hep olur. 15-20 ocak 15-17 şubat artık bunlar ezberi sistem tarihleri...

• 12 Kasım'da yaptığım tahmin yavaş yavaş hedefe doğru ilerliyor :olumlu:

kKQMHP.png

Beklediğim sistem modellere yansımaya başladı

kKvD6f.jpg