Üyelerin Şahsi Tahminleri

• Kışın İlk yarısı marmara ve trakyaya ekmek çıkmaz akdenizde iyi yağış yapar doğu güzel kar görür 2. yarısı ve sonuna doğru marmara da 2 büyük sistem alırız gibi hayırlısı :)

trakya demişim düzelteyim edirne tekirdağ kırklareli nin yüksekleri sınır kapısı civarı kar alır

Kışın ilk yarısı yani Aralık 21 den itibaren baz alalım biz Ocak-Şubat-Mart 15 Ortalama şubat ilk haftadan önce Marmara’ya sert sistem gelmez diyorsunuz yani

• Kışın ilk yarısı yani Aralık 21 den itibaren baz alalım biz Ocak-Şubat-Mart 15 Ortalama şubat ilk haftadan önce Marmara’ya sert sistem gelmez diyorsunuz yani

aralık 21 ocak ilk 2 haftasına kadar diyelim fazla birşey beklemeyelim genel olarak söylüyorum havada kar görürüz tahminimce şuan gözüken sistemler önceki senede olduğu gibi son 36 saat kala yok olmuştu adeta ama belli olmaz Allahın işi hayırlısı olsun diyelim iyi forumlar

...

• aralık 21 ocak ilk 2 haftasına kadar diyelim fazla birşey beklemeyelim genel olarak söylüyorum havada kar görürüz tahminimce şuan gözüken sistemler önceki senede olduğu gibi son 36 saat kala yok olmuştu adeta ama belli olmaz Allahın işi hayırlısı olsun diyelim iyi forumlar

Elinde herhangibi bir veri var mı,ona göre ciddiye alalım seni !! Yoksa tamamen sallıyor musun ?

• Elinde herhangibi bir veri var mı,ona göre ciddiye alalım seni !! Yoksa tamamen sallıyor musun ?

Burası üyelerin şahsi tahminleri konusu, yani verisiz bir şekilde içinizden geldiği gibi tahmin yapabilirsiniz diye biliyorum. Sinan abi ?

Tothenamadı

• Veri olmadıgı takdirde burda kışın yarısı Marmara sistem beklemesin kar yagmaz veya efsane gelir gider vb cümleler Bilgi sahibi olmayanlar için umut olabilir.Bence çok yanlış hareket

• Elinde herhangibi bir veri var mı,ona göre ciddiye alalım seni !! Yoksa tamamen sallıyor musun ?

Hocalarımızın Attığı verilere göre yorum yaptım arkadaşlar durduk yere yükselmeye gerek yok az çok veri okumayı biliyorsanız zaten ne demek istediğimi anlarsınız üyelerin şahsi tahminler konusuna atmadım boşyere tahminim tutunca da aynı tavrı bekliyorum sizden Allaha emanetsiniz :)

...

• Böyle verisiz bir şekilde uzaktan atıp ya tutarsa hesabı sistem parselciliği yapabileceğiniz bir dünya sosyal medya grubu/sayfası var. Mühim olanın işi bilerek yorum yapmak olduğunu düşüyorum.

RE: SİNERJİ (SALLAMA) KONUSU böyle bir şey var sanırım sinerji için.

bu dediğin yer sallama konusu üyelerin şahsi tahminleri konusu boş yere açılmadı veri analiz uzmanısınız ne demek istediğimi az çok anlarsınız

...

• sıcaklık uygun olursa bol kar yağışı alırız ülke genelinde

Sıcaklıklar güneydoğu bölgesi hariç normaller civarında hatta altında devam edecek denmiş.Veriyi indiremedim bir türlü indirip hemen atacağım

• Sıcaklıklar güneydoğu bölgesi hariç normaller civarında hatta altında devam edecek denmiş.Veriyi indiremedim bir türlü indirip hemen atacağım

Sıcaklıklar normaller civarı olsa bile yeter ülke için yağışımız bol olsun gerisi önemli değil

...