Model Paylaşımı Ve Yorumlama - Şubat 2021

• hadi hayirlisi ayin 10 dan sonra insallah son 20 gunu karli ve soguk geciririz martta da insallah soguk ve kar yagislarimiz olur allah cografyamiza yagis konusunda yardimci olsun.

• konu hayırlı olsun

• ben forumdan ayrılıyorum. Tarantula bey benim yüzümden yazmayacaksa yazmaya devam etsin. Herkese iyi geceler.

• Şubat hepimize mutluluk getirsin. Şubat ayı sanki hüzün ayı. Kış mevsimi bitiyor sonuçta Martta kar olsa dahi bir kış etmiyor. Şubat ilk 15 gün değil de son 13 gün güzel şeyler olsun hiç değilse. Hoş geldin Şubat. Sin 13 günün güzel karli geçsin

• İnşallah her bölgenin kişi resmen beyaz bir kis hikayesi olarak hafızasında bırakacak sistemleri 2021 Şubatta alırız konu hayırlı olsun hayırlı geceler herkese

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Herkesin tercihi kendine, açıkçası ayrıldım diyen adam ayılmasın diye ayrılmanın bir anlamı yok hocam :D Her üyemiz değerli.

Konu başka hocam. Arif hocanın yaşadığına dair haber duydum ve ben sözümü tutarım. Tarantula nın ayrılması umrumda değil. sonuçta ben haksız çıktım. Neyse hocam teşekkür ederim şimdiye kadarki süreç için.

• Konu başka hocam. Arif hocanın yaşadığına dair haber duydum ve ben sözümü tutarım. Tarantula nın ayrılması umrumda değil. sonuçta ben haksız çıktım. Neyse hocam teşekkür ederim şimdiye kadarki süreç için.

Hocam şahsen yorumlarınızı çok beğeniyordum bu kararınızı tekrar gözden geçirip foruma dönmenizi umuyorum

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Hocam yorumlarınızı çok beğeniyordum bu kararınızı tekrar gözden geçirip foruma dönmeniz umuyorum

Çok teşekkür ederim. Sende çok cana yakınsın. Tarantula beye mesaj attım. Eğer benim yüzümden yazmayacaksa ayrılırım. Yok eğer konuyu kapatacaksa sıkıntı yok. Bende çok sevdim burayı. Neyse bir mesajı görsün bakarız sonrasına.

• Hayırlı olsun inşallah yüzümüz güler. Afet olmayan, güzel hava olayları yaşarız inşallah.