HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Pazartesi dahil beklentim o sistem sonu kıyılar 10 cm civarnı yakalar ben cm işine girmem fazla bana cm sormayın (:

• Burak kardeşim kutup soğuğundan bahsediyoruz neden bunu atlıyor herkes bence potansiyeli çok yüksek bir durum

• Burak kardeşim kutup soğuğundan bahsediyoruz neden bunu atlıyor herkes bence potansiyeli çok yüksek bir durum

Sibirya soğuğunu tercih ederim.

• Hayatında kaç defa kutup soğuğu göreceksin ki tercih ediyorsun:)

Hayatımda bu ülkeye gelen kutup soğukları yaşadım. İlk defa yaşamıyorum ki!. Kutup soğuklarında 500 hpa sıcaklığı ila 850 hpa sıcaklığı arasındaki marj fazla oluyor. Ve yer sıcaklığı farkı da yüksek olyor.Çünkü kutup soğuğu çoğunlukla Sibirya kaynaklı soğuk kadar yere yakın ilerlemiyor. Şöyle kış tarihine bir bakınız ; soğuk rekorları genellikle Sibirya merkezi etkisinde geçen kışlarda ölçülmüştür.Bir alemsiniz yani!.

• Trakya marmara iç anadolu batı karadeniz orta karadeniz doğu karadeniz(kısmen) güneydoğu anadolu doğu anadolu(ağır kar) iç ege bölümleri kar alacak bu sistemi beğenmeyen forumdan üyeliğini iptal etsin çünkü amacı başkadır.Şanslı bölgeler marmara doğusu batı ve orta karadeniz.

Bursa da 0cm kar var hocam bu sistemin neyini beğeneyim kusura bakmayın da mini 87 diyordunuz o kadar iddialı cümleler sistem gücünü kaybedince de bu sistemi beğenmeyen üyeliğini iptal ettirsin diyorsunuz doğru bir şey mi sizce bu ?? Neyini beğeneyim mesela söyler misiniz ? O kadar beklentiye soktuğunuz sistemde 0 cm kar almamızı mı beğeneyim? ya da sıcaklığın sürekli 0 derece üzerinde olmasını mı ?Veya mini 87 sadece istanbul için miydi ? Öyle sistemi beğenmeyen üyeliğini iptal ettirsin yazmanızın sebebi de eleştiri almamak için bence. .Sistem ortada yokken o kadar ümitlendirdiniz şimdi de sesiniz çıkmıyor En azından Sinan hocamız başarısız olduğunda bir açıklama yapmıştı.

• Bursa da 0cm kar var hocam bu sistemin neyini beğeneyim kusura bakmayın da mini 87 diyordunuz o kadar iddialı cümleler sistem gücünü kaybedince de bu sistemi beğenmeyen üyeliğini iptal ettirsin diyorsunuz doğru bir şey mi sizce bu ?? Neyini beğeneyim mesela söyler misiniz ? O kadar beklentiye soktuğunuz sistemde 0 cm kar almamızı mı beğeneyim? ya da sıcaklığın sürekli 0 derece üzerinde olmasını mı ?Veya mini 87 sadece istanbul için miydi ? Öyle sistemi beğenmeyen üyeliğini iptal ettirsin yazmanızın sebebi de eleştiri almamak için bence. .Sistem ortada yokken o kadar ümitlendirdiniz şimdi de sesiniz çıkmıyor En azından Sinan hocamız başarısız olduğunda bir açıklama yapmıştı.

Evet mini 87 demişti ancak mini 2004 deseydi yerinde olurdu. Ancak o da bir şey mi draka95 arkadaş, utanmadan 1929 diyenler bile çıkmıştı. Yine en azından aşırı abartmamış ve mini 87 demiş. Haklısınız ancak bu kadar da üzerine gitmeyiniz. Kendi konumunuz açısından haklısınız. Evet bu sistemde Bursa ilimiz için en şanslı illerden birisi olacak denilmişti. Hatta birçok kar haritasında Bursa ili için 30 cm üzeri tahmini vardı.

• Bursa da 0cm kar var hocam bu sistemin neyini beğeneyim kusura bakmayın da mini 87 diyordunuz o kadar iddialı cümleler sistem gücünü kaybedince de bu sistemi beğenmeyen üyeliğini iptal ettirsin diyorsunuz doğru bir şey mi sizce bu ?? Neyini beğeneyim mesela söyler misiniz ? O kadar beklentiye soktuğunuz sistemde 0 cm kar almamızı mı beğeneyim? ya da sıcaklığın sürekli 0 derece üzerinde olmasını mı ?Veya mini 87 sadece istanbul için miydi ? Öyle sistemi beğenmeyen üyeliğini iptal ettirsin yazmanızın sebebi de eleştiri almamak için bence. .Sistem ortada yokken o kadar ümitlendirdiniz şimdi de sesiniz çıkmıyor En azından Sinan hocamız başarısız olduğunda bir açıklama yapmıştı.

Dostum bu sistem olabilecek en güçsüz haliyle geldi. burak hocanın ne suçu var bunda. Yer yer 1 metre veren modeller 2 günde bozdu. Hem de fazla uzun vade olmamasına rağmen. Ben de çok fena ters köşe oldum. Kimse bu sistemin bu kadar bozacağını tahmin etmezdi. Bünyam'' sürme'' (adını yazmak yasak) bildiğim en garantici adam bile 10 günlük sistem dedi. Şimdi o bile yanılmışsa bu bizim değil modellerin suçudur. Lütfen empati kuralım.

• ben begenmedım mesela ne olacak sımdı yanı hocam?kartal sahılse 1 cm tuttu.sureklı ıddaalı laflarınız var tahmın yaparken ama kusura bakmayında hep fos..begenmegen sıteden cıksın gıtsın falan komık kacmıs baya.

• bız burak beyın tahmının basarılı olup olmadıgını degıl de begenmegen cıksın gıtsın cumlesının sacmalıgına hayıflanıyoruz.mılletı suslu abartılı kelımlerle sıstem beklentısının ıcınne sokmak son 2 3 yıldır moda oldu zaten artık.Sınan bey cok ornek bır tavır sergıledı burada.yanıldıgını kabul ettı ve basımın ustune tac ettık.

• mavi3434 2 gun sonra sistem zayifladiginda bu yorumlari gozden gecirelim :olumlu:

eren bey sız anlamadınız benı sanırım.begenmeyen cıksın gıtsın lafı uzerıne bunları yazıyorum..ustelık bunu yazan son 3 yıldır hıc bır tahmını tutmayan bırı yani.valla kusuruma bakmayın bunlar gercek.hakaret yok burada.saygılar