Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Hocam Trabzon Sürmene 300m bir aralık verebilir misiniz kar olarak ve gece başlama ihtimali varmı?

Gece ihtimal dahilinde Hocam. 300 metre de az buz rakım değil, iyi yağış alırsanız kaliteli örtü alacaksınız.

• Samsunda eğer gece 3 ile öğle 3 arası bir şeyler olmazsa yazık olacak rakım sistemi olarak kalacak şuan kısa vade modelleri yağış konusunda gece 3ten itibaren çok yoğun yağış öngörüyor umarım gerçekleşir

• Samsunda eğer gece 3 ile öğle 3 arası bir şeyler olmazsa yazık olacak rakım sistemi olarak kalacak şuan kısa vade modelleri yağış konusunda gece 3ten itibaren çok yoğun yağış öngörüyor umarım gerçekleşir

Hocam tokatta da hicbir şey yok? Gelir mi moraller bozuk

trabzon hakkında ne düşünüyorsunuz

• Ben beklentimi düşürdüm çok da fazla bir şey beklemiyorum. Radar parca parça. Çok yoğun kar olsa da saatlik yağar. Tokat yine fos çıktı

siklon oluşmadı abi dur daha

• Resmi Gönderi

Samsunda eğer gece 3 ile öğle 3 arası bir şeyler olmazsa yazık olacak rakım sistemi olarak kalacak şuan kısa vade modelleri yağış konusunda gece 3ten itibaren çok yoğun yağış öngörüyor umarım gerçekleşir

Gece 3ten sonra Samsunda

Sabaha karşı Orduda

Sabah saatlerinde de Giresunda bir şeyler olmazsa büyük geçmiş olsun diyebiliriz.

Insallah hocam bekliyoruz ??

• mgm trabzon salı gününü kky verdi şimdide geçen yoğun kar yağışlıydı... umutsuzum artık bu saaten sonra yağmaz bence

• Zonguldak için radarda kütleler var gözüküyor ama o kütleler rüzgar yönünden dolayı mı buraya gelmiyor ?