Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• kar ince ince devam ediyor güzel alt tabaka oluştu aslında bir lapa lapa tarzına dönse iyi kar olur yerde

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Bu 23 24 25 26 şubat kar haritalarına baktığımızda heryerde güzel cm ler vermiş sizce durum nedir olabilir mi ?

• Samsun'da özellikle gece ilerleyen saattlerde son yılların en güçlü kar yağışını bekliyorum. Buna Amasya, Tokat ve sabah saattlerine doğru Ordu'da dahil.. Samsun'dan tek korkum, sahillerde yağan karın yerde tutunamaması. Onun haricinde yağışlar güzel olacaktır inşallah. Tokat, Amasya ( özellikle kuzey doğu ilçeleri ) 30 cm lik cetvellerini hazırlasınlar bence :)

• Samsun'da özellikle gece ilerleyen saattlerde son yılların en güçlü kar yağışını bekliyorum. Buna Amasya, Tokat ve sabah saattlerine doğru Ordu'da dahil.. Samsun'dan tek korkum, sahillerde yağan karın yerde tutunamaması. Onun haricinde yağışlar güzel olacaktır inşallah. Tokat, Amasya ( özellikle kuzey doğu ilçeleri ) 30 cm lik cetvellerini hazırlasınlar bence :)

benım konumumda şuan 10cm civarı var yarın kaç olur toplam

• Ordu'nun merkez durumunu tam bilemiyorum ama Mesudiye, Akkuş gibi yüksek rakımlı ilçelerinde 50 cm aşılabilir..

• Vezirköprü kopuyor 10 cm buldu yoğun devam ediyor

Kısa vade kralı İCON Vezirköprü için bu saatte sadece 2 cm kar tahmini yapmıştı. Anlaşılan fena tosladı bu sefer :)

• Zonguldakta imkanı olan varsa yüksek taraflara gitsin 150 rakım üstünde rahat 10 cm var

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli: