Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Resmi Gönderi

pasted-from-clipboard.png

Ege ve Batı Akdeniz'in iç kesimlerinde gökgürültülü yağış var

Whisper abi orada durum nasıl

Afyon merkez de hava kapalı ve arada ciseliyor.Yogun bir yağış yok ama aksiyon yakın ortam müsait abim.Radar da seni doğruluyor

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Savaş uçaklarının hızları ile ilgili bir vide o izleyebilirsiniz (:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Futbol Konusunda 2 tane anket var yarın ve Cumartesi gün ki maç için oylarınızı bekliyoruz B):)

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• MGM gibi kırmızı sarı uyarı mı yapıyoruz artık

Türkiye haritası yap da her yer olsun bence

• Resmi Gönderi

Eline sağlık abim çok güzel olmuş :alkıs::alkıs:<3

• Haziran ayı da İlkbahar-Sonbahar gibi gidiyor

• G. Doğu aylardır yağmur almadı. Ben burada yazan bir tane arkadaş görmedim. Tm İstanbul önemli forumun çoğu İstanbul da yaşıyor ona bir şey demem. Ama tahmin yaparken iki üç bir şey G. Doğu ya değinseniz güzel olur.

:I

• Resmi Gönderi

G. Doğu aylardır yağmur almadı. Ben burada yazan bir tane arkadaş görmedim. Tm İstanbul önemli forumun çoğu İstanbul da yaşıyor ona bir şey demem. Ama tahmin yaparken iki üç bir şey G. Doğu ya değinseniz güzel olur.

Ben arada tahmin yazarken kuraklığa değiniyorum. Akdeniz Karadeniz Güneydoğu fark etmez. Her yer için kuraklığın nasıl bir sıkıntı olduğunu yazıyorum. Arada Akdeniz konusuna uğrayan görüyor

• G. Doğu aylardır yağmur almadı. Ben burada yazan bir tane arkadaş görmedim. Tm İstanbul önemli forumun çoğu İstanbul da yaşıyor ona bir şey demem. Ama tahmin yaparken iki üç bir şey G. Doğu ya değinseniz güzel olur.

Güneydoğu'da yaşayan sensin M.kaymaz herkes yaşadığı yer için yazıp çiziyor. Bende senden Güneydoğu ile ilgili yazıp çizmeni bekliyorum. Bu konuda senden daha iyisini bulamayız değil mi? :/

• Güneydoğu'da yaşayan sensin M.kaymaz herkes yaşadığı yer için yazıp çiziyor. Bende senden Güneydoğu ile ilgili yazıp çizmeni bekliyorum. Bu konuda senden daha iyisini bulamayız değil mi? :/

Bulduk şuan görevinin başında =D Harun un şuanda işi olabilir ama kışın coşturur zaten G. Doğuyu. Güveniyorum ona. Ama burada bu alanda heves veren kişilere soylüyorum. Tahmin yaparken iki üç cümle bahsetseler güzel olur. Ha ben sadece yaşadığım yerin tahminini yaparım diyenlere de bir şey diyemem kendine göre onlar da haklı.

• Bulduk şuan görevinin başında =D Harun un şuanda işi olabilir ama kışın coşturur zaten G. Doğuyu. Güveniyorum ona. Ama burada bu alanda heves veren kişilere soylüyorum. Tahmin yaparken iki üç cümle bahsetseler güzel olur. Ha ben sadece yaşadığım yerin tahminini yaparım diyenlere de bir şey diyemem kendine göre onlar da haklı.

Harun'dan memnunuz sever saygı duyarız, ama dersleri çok yoğun oraya yöneldi bence de haklı, bu boşlukta seni bölge konusunda yazıp çizmen benim daha çok hoşuma gider. Kimse Güneydoğu'nun iklimini senden daha iyi bilemez. Başkası yazacağına sen yaz derim bende, favorim sensin. :)

• Harun'dan memnunuz sever saygı duyarız, ama dersleri çok yoğun oraya yöneldi bence de haklı, bu boşlukta seni bölge konusunda yazıp çizmen benim daha çok hoşuma gider. Kimse Güneydoğu'nun iklimini senden daha iyi kimse bilemez. Başkası yazacağına sen yaz derim bende, favorim sensin. :)

Benden geçti o işler. İlk günkü heyecan bitti emekliye ayrıldım =D . Benimde favorim sensin askerlik yapmişsın sonuçta havasını iyi bilirsin buraların :)