Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• 3 sene sonra tekrar nöbetçi öğrenci oldum özlemişim yav 😆

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• 3 sene sonra tekrar nöbetçi öğrenci oldum özlemişim yav

Ben de listede başta olduğum için ilk haftadan nöbetçi olurdum. Bir de giriş kata geçerdim öğretmenlerin ayak işini yapmiyim diye :'D

Tenefüste sevdiceğin kantinden içecek alıp gelince ayrı bir güzel oluyordu orada oturmak :)

Keşke pandemi çıkmasaydıda liseyi 11. sınıfın başında bitirmeseydik, her anını doya doya yaşasaydık. Çok oturuyo içime o 2 yılı yaşayamamak :-(

Tothenamadı

• telefonumda okuldan kalan son fotoğraf 26.12.2019'da çekilmiş. Ders boştu arkadaşın kuponu var diye Tothenman - Brighton maçını izliyoduk. Ve hiç şaşmaz kupon yattı. O maçı Tothenam 2 1 kazanmıştı diye hatırlıyorum :'D

Tothenamadı

• Ben de listede başta olduğum için ilk haftadan nöbetçi olurdum. Bir de giriş kata geçerdim öğretmenlerin ayak işini yapmiyim diye :'D

Tenefüste sevdiceğin kantinden içecek alıp gelince ayrı bir güzel oluyordu orada oturmak :)

Keşke pandemi çıkmasaydıda liseyi 11. sınıfın başında bitirmeseydik, her anını doya doya yaşasaydık. Çok oturuyo içime o 2 yılı yaşayamamak :-(

Ben de okul bahçesine geçtim en rahatı orası diye ben de çok üzülüyorum en rahat olacağım sınıf olan 10. Sınıfı evde geçirdim 😔

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Aleykumselam..Hayırlı günler herkese..Okula devam eden herkes için bu yazdığınız durum geçerli.Yaşanması gerekiyormuş yaşadınız, yaşadık diyelim.

Dersleri ve okulları devam eden herkese başarılar.Her şey bundan sonra gönlünüze göre olsun inşaallah.

• 19.2 derece Merkez Giresun en son bu zamanlarda 25-24 olurdu kış soğuk olacak en az -3 bekliyorum en fazla -7 falan

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...