Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Resmi Gönderi

bide birseyi soylemek istiyorum.

burda alman fransiz komsularimiz var. herkez turkiyede saglik sektorunun cok daha iyi oldugunu dile getiriyor. almanyada el altindan asi bile yapilmis. salginin pik yaptigi sira tum saglik kurumlarinin kilitlendigini soyluyorlar. biz boyle bir sey yasamadik. ve biz burda biontech gibi konussakta ic gundemimizde onlar asiyi bulanin turkler oldugu gibi yaklasiyorlar ugur sahin ve ozlem tureciden dolayi.

• Resmi Gönderi

Katılıyorum mehmet civan

Her ne kadar eksik gedik işlerimiz olsa da,bu pandemi de bize yakışan yapıldı.

Ne o?zor zamanlarda birlikte hareket etme, gerekirse bir çok şeyden fedakarlık yaparak göreve devam etme.

Kendi mesleğinin gereğini yerine getirme vs vs vb..

• biraz olmustu aslinda ama saol saadet. dikkat edin sizlerde asiya az kaldi. yakalanmayin sakin

Rica ederim. Dikkat ediyoruz ama bildiğin gibi bir yerden anlamadan geliyor, Allah herkesi korusun diyelim. Bir an önce atlatırız bu hastalığı inşallah 🙏

• Resmi Gönderi

Katılıyorum mehmet civan

Her ne kadar eksik gedik işlerimiz olsa da,bu pandemi de bize yakışan yapıldı.

Ne o?zor zamanlarda birlikte hareket etme, gerekirse bir çok şeyden fedakarlık yaparak göreve devam etme.

Kendi mesleğinin gereğini yerine getirme vs vs vb..

abi ben burda kiminle konussam gurur duyuyorum. pandemi zamaninda televizyonlarinda muhalif kanallar ulkelerine surekli bizim saglik sistemimiz ve doktorlarimiz uzerinden yuklenmisler. :) biz farkinda degiliz ama avrupadaki gurbetciler falan kendilerine tesekkur ettiklerini soyluyor insanlarin. onlar icinde gurur kaynagi olmus B)

• abi ben burda kiminle konussam gurur duyuyorum. pandemi zamaninda televizyonlarinda muhalif kanallar ulkelerine surekli bizim saglik sistemimiz ve doktorlarimiz uzerinden yuklenmisler. :) biz farkinda degiliz ama avrupadaki gurbetciler falan kendilerine tesekkur ettiklerini soyluyor insanlarin. onlar icinde gurur kaynagi olmus B)

Aslında bu durum sadece korona da değil. Genelde bizim sağlıkçılarımız daha bir rağbet görüyor. Benim baba tarafım alman akrabalarımız hep sağlık için Türkiye'ye gelirler. Burayı tercih ediyorlar. Daha çok beğendikleri için tabi TL euro farkıda etkilidir 😅

• abi ben burda kiminle konussam gurur duyuyorum. pandemi zamaninda televizyonlarinda muhalif kanallar ulkelerine surekli bizim saglik sistemimiz ve doktorlarimiz uzerinden yuklenmisler. :) biz farkinda degiliz ama avrupadaki gurbetciler falan kendilerine tesekkur ettiklerini soyluyor insanlarin. onlar icinde gurur kaynagi olmus B)

Madalyonun diğer yüzü; IMF raporuna göre Pandemi döneminde halkına en az maddi destek sağlayan ülkelerde maalesef Türkiye ilk 3 sırada. Buradaki muhalif kanallar da buradan yükleniyor :)

:I

• Günaydın HS ailesi gününüz güzel geçsin

Mesajları okurken gülme krizine girecektim az daha =D

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Selamunaleykum Hayırlı günler

Aleyküm selam, hayırlı günler.

Günaydın HS ailesi gününüz güzel geçsin

Mesajları okurken gülme krizine girecektim az daha =D

Günaydın Arda sana da hayırlı günler.