Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

dark and cold yanlış oldu ama..

Kendine de bize de haksızlık ediyorsun abim..

Kimse sana veya bir başkasına anladığın tarzda yaklaşmaz,yazamaz,yazmaz, düşünmez..

Kal biz seni severiz

• dark and cold yanlış oldu ama..

Kendine de bize de haksızlık ediyorsun abim..

Kimse sana veya bir başkasına anladığın tarzda yaklaşmaz,yazamaz,yazmaz, düşünmez..

Kal biz seni severiz

bir şey bilemiyorum abi tek bildiğim bu gece sıkıntıdan uyuyamacağım bu forumdaki son mesajımdı müsade bana

• Doğru sizde univeste sınavına gireceksin o yüzden atmıştım böyle kolay sorularda oluyor bazen:) çıkmış soru

Sayısal seçince TYT de geleceğini zannetmiyorum 11. Sınıf konusunu 😁

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• bir şey bilemiyorum abi tek bildiğim bu gece sıkıntıdan uyuyamacağım bu forumdaki son mesajımdı müsade bana

Hayır gitme lütfen kal ben de varim

• O değilde forumda 2.yilimi da dolduruyorum ne çabuk geçiyor zaman HS ailesi o günlerden bu güne çok büyüdü inşallah daha da büyüyecek

Bende bu ocak ayıyla beraber, kaybettiğim hesabı da sayarsak, 4. senemi dolduracağım, internette meteoroloji hakkında bilgiler ararken rastgele karşıma çıkmıştı. İyi ki de çıkmış.

• sayısaldada tarih var diye biliyorum ben

Evet var. Tyt sınavında 5 soru çıkıyor, o sınavdan da alan farketmeksizin herkes sorumlu. Fakat alan sınavında sayısalcılar tarihten sorumlu değil.

• Aklınız varsa ilk seneden girin. 2 ay öncesine gidebilsem kesin yazardım bir yer. 100k dan bıraktım mezuna. bu sene hedef 40-50k. 1 sene hazırlık 1 sene mezun. Sadece lise eğitimine harcadığım vakit tam 2 yıl.

• Aklınız varsa ilk seneden girin. 2 ay öncesine gidebilsem kesin yazardım bir yer. 100k dan bıraktım mezuna. bu sene hedef 40-50k. 1 sene hazırlık 1 sene mezun. Sadece lise eğitimine harcadığım vakit tam 2 yıl.

Demek hedefimiz aynı :) . Biz de 180k dan bıraktık

Hocam doğru diyorsun bende öyle bir hata yaptım ancak karantina yüzünden doğru düzgün ders göremedik oda piskolojik filan hepten çöktük inşllah bu sene daha iyi bir puanla yerleşcem allahın izniyle ,

• Hocam doğru diyorsun bende öyle bir hata yaptım ancak karantina yüzünden doğru düzgün ders göremedik oda piskolojik filan hepten çöktük inşllah bu sene daha iyi bir puanla yerleşcem allahın izniyle ,

Valla ben lisede full bu hobilerle ilgileniyordum. Meteorolojisiydi yazılımıydı matematiğiydi otomativiydi. Onlarla uğraştığım 3 4 seneyi derslerle uğraşsam kesin girerdim istediğim yere :) son 1 sene çalışmayla 100k oluyor anca