Sohbetimiz Bol Olsun

• ❤️😍 Bu videodan sonra Ecmwf ye bakalim Hadi vira bismillah , 🇹🇷 Ne Mutlu Türküm Diyene 🇹🇷

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    aynısını tekrar denemişler

• Küçücük kuşa bir şey oldu direkt depresyona girdim benim psikolojim niye bu kadar zayıf annem babam veya kardeşim ölse kim bilir ne hale gelirim.

• Resmi Gönderi

Küçücük kuşa bir şey oldu direkt depresyona girdim benim psikolojim niye bu kadar zayıf annem babam veya kardeşim ölse kim bilir ne hale gelirim.

Süreklş olumsuz düşünme,stres,sinir

• Forumun sürekli huzurunu kaciranlar var

• Geceler bana zehir oldu, hiç beklemediğim anda beklenmedik olumsuzluklar benim üzerime geldi, direniyorum.. Direniyorum ama nereye kadar.. Bu sabahta anneannemi beyin kanamasından kaybettik. Annemle babam adanaya anneannemi gömmeye gittiler kardeşim komşuda kalıyor ben evdeyim. Evin içerisi zifiri karanlık odamda yalnız başınayım kuşumla beraber yalnız kaldım onu düşünmekten kafayı sıyırıcağım her aldığım nefes sanki ciğerimi yakıyor koca dünyaya sığamıyormuşum gibi hissediyorum.. Size ne kadar anlatsam şuan ne hissettiğimi hiç bir zaman anlayamayacaksınız. Gündüz yine aydınlık bir nebzede olsa sakin hissediyorum ama gecenin şu zifiri karanlığında odamda yalnız başına kalmak tam bir işkence gibi geliyor bana.

• Resmi Gönderi

Her mesaja her zaman bazı arkadaşlarımız cevap niteliğinde veya sitem, bazen de alaya yönelik mesaj yazmak zorunda değil..

Birbirimize takilmayalım lütfen diye kaç defa yazdım, yazıyoruz..

• Resmi Gönderi

Geceler bana zehir oldu, hiç beklemediğim anda beklenmedik olumsuzluklar benim üzerime geldi, direniyorum.. Direniyorum ama nereye kadar.. Bu sabahta anneannemi beyin kanamasından kaybettik. Annemle babam adanaya anneannemi gömmeye gittiler kardeşim komşuda kalıyor ben evdeyim. Evin içerisi zifiri karanlık odamda yalnız başınayım kuşumla beraber yalnız kaldım onu düşünmekten kafayı sıyırıcağım her aldığım nefes sanki ciğerimi yakıyor koca dünyaya sığamıyormuşum gibi hissediyorum.. Size ne kadar anlatsam şuan ne hissettiğimi hiç bir zaman anlayamayacaksınız. Gündüz yine aydınlık bir nebzede olsa sakin hissediyorum ama gecenin şu zifiri karanlığında odamda yalnız başına kalmak tam bir işkence gibi geliyor bana.

Sana da diğer arkadaşlara da mesaj hep yazıyoruz,bir sıkıntı varsa elimizden bir şey gelmese de bir tavsiye,bir öneri yazmaya çalışıyoruz.

Sen başka, ben başka, herkes başka bir düşünce de, algı da..

Ac lambaları karanlıkta oturmak neden? Biraz da senden çaba gerekli Yusuf..Yazarak rahatlıyorsan yaz sende az cevap niteliğinde yazılanlara kulak ver.

Biraz hayata tutunmaya çalış..

• Sana da diğer arkadaşlara da mesaj hep yazıyoruz,bir sıkıntı varsa elimizden bir şey gelmese de bir tavsiye,bir öneri yazmaya çalışıyoruz.

Sen başka, ben başka, herkes başka bir düşünce de, algı da..

Ac lambaları karanlıkta oturmak neden? Biraz da senden çaba gerekli Yusuf..Yazarak rahatlıyorsan yaz sende az cevap niteliğinde yazılanlara kulak ver.

Biraz hayata tutunmaya çalış..

Abi haklısın ama içimin nasıl yandığını bir anlatabilsem size keşke.. şuan evde yalnızım dertleşecek kimsem yok o yüzden buralara yazıyorum kusura bakmayın rahatsız ettiysem sizi

• Resmi Gönderi

Abi haklısın ama içimin nasıl yandığını bir anlatabilsem size keşke.. şuan evde yalnızım dertleşecek kimsem yok o yüzden buralara yazıyorum kusura bakmayın rahatsız ettiysem sizi

Özür dileyecek bir şey yok abim..Niye rahatsız olalım ki?

Sen veya bir başkasına yardım edebilirsek ne mutlu bize..

@Salihh ustteki mesajdan o emojiyi kaldır fazla ileridesin uçta dolaşma düşersin ona göre.

• Özür dileyecek bir şey yok abim..Niye rahatsız olalım ki?

Sen veya bir başkasına yardım edebilirsek ne mutlu bize..

@Salihh ustteki mesajdan o emojiyi kaldır fazla ileridesin uçta dolaşma düşersin ona göre.

Kaldırdım