Sohbetimiz Bol Olsun

• Yazık hiçbir ülke laf yapmaktan başka birşey yapmiyor

• Türkiye inş Rusya'nın yanında olup Avrupa ülkelerine karşı gelir

• Eskatoloji "son" anlamına gelen teoloji terimidir. İnsanlığın nihai kaderi veya dünya tarihini sonuçlandıran olaylar, daha kaba bir tabirle dünyanın sonu ile ilgilenir.

:I

• Resmi Gönderi

cin tarafida karisik 2. hamle olarak cin thaliand karisirsa ardina korenin kuzeyi guneyi karistir. ordan avustralya ordan amerika derken isler cok sarpa saracak.

pakistan hindistan bir kivilcim bekliyor. bizim yunan akdeniz ve suriye ortada.

japonyada pek iyi konusmuyor 3 aydir her birimleri teyakkuzda ve alttan alttan savas hazirliklari yapiliyormus.

• Askeri harekatın kabul edilemez bulduğumuzu ve reddederek başlamak istiyorum. Uluslararası hukuka aykırı olarak gördüğümüz bu adım, bölgenin barış ve istikrarına vurulmuş darbedir. 
Rusya ve Ukrayna’nın bu şekilde karşı karşıya gelmesinden samimiyet olarak üzüntü duyuyoruz. 
Türkiye’nin Ukrayna’nın toprak bütünlüğünü korumak için verdiği mücadeleyi tekrar ifade ettim. 
Kendi vatandaşlarımız ile bölgedeki Tatar kardeşlerimiz başta olmak üzere Ukrayna’da ki herkesin can güvenliğini sağlamak üzere üzerimize düşeni yapacağız''

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Askeri harekatın kabul edilemez bulduğumuzu ve reddederek başlamak istiyorum. Uluslararası hukuka aykırı olarak gördüğümüz bu adım, bölgenin barış ve istikrarına vurulmuş darbedir. 
Rusya ve Ukrayna’nın bu şekilde karşı karşıya gelmesinden samimiyet olarak üzüntü duyuyoruz. 
Türkiye’nin Ukrayna’nın toprak bütünlüğünü korumak için verdiği mücadeleyi tekrar ifade ettim. 
Kendi vatandaşlarımız ile bölgedeki Tatar kardeşlerimiz başta olmak üzere Ukrayna’da ki herkesin can güvenliğini sağlamak üzere üzerimize düşeni yapacağız''

An itibariyle bizde savaş dahil olduk diyebiliriz

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Benim en çok üzüldüğüm şey yerleşim yerlerinin vurulması insanların ne suçu var ki...

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Savaşın sonucu bir ton göçmen vatandaş ve bir ton yaralı,ölü ardından yıllarca yerinde sayacak gelişmeyecek bir Rusya.

Ekonomisi çok büyük zarar görecek bir dünya da var ayriyeten

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈