Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• en sağlıklı olanı mgm aslında hepsi var onlarda ama vermiyorlar. 1991 2020 arasını açıkça sitede paylaşmışlar. ileriye doğru onuda paylaşıma kapatabilirler o tip var onlarda

halka açık olmazı lazım sağda solda veri arıyoruz ne kadar doğru oda belirsiz . elin gevur sitelerinde takılıyoruz en azından bir fikir veriyor tatmin ediyor az çok .

elin sitesinde en az 20 şehrin 1980 den günümüze günlük sıcaklığı var . kayıt etmiş. mgm 1981 2010 ortalama sıcaklığı turşu gibi saklıyor.

traikomik bursa için 12 ay ortalama sıcaklık 1981 2010 350 tl di düşün sayı olarak veriyor . ver işte demi bu kadarmı zor zaten bazda almıyorsun mailden patlıcam bir gün ya dur bakalım :)

81 şehrin 1981 --2010 arası günlük sıcaklık ve yağış verileri toplam 30 bin tl falandı :)

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

Selamünaleyküm hayırlı geceler Üniversite sınavı bitti ve geri döndüm sınava sözel kısımdan girdim bir şeyler karaladım ve geldim Ayt'de çok zorlanmadım ama Tyt'de çok zorlandım özellikle Türkçe'de bu da benim üniversiteye girmemi zorlaştıracak bakalım ne olucak hakkımızda hayırlısı

• Resmi Gönderi

Selamünaleyküm hayırlı geceler Üniversite sınavı bitti ve geri döndüm sınava sözel kısımdan girdim bir şeyler karaladım ve geldim Ayt'de çok zorlanmadım ama Tyt'de çok zorlandım özellikle Türkçe'de bu da benim üniversiteye girmemi zorlaştıracak bakalım ne olucak hakkımızda hayırlısı

Aleykumselam Ömer hoşgeldin...

Ne zaman yazdın mesajını ben geç yattım ama :) neyse geçte kalktım

Geçmiş olsun sana da , Türkçede zorlanma abim :alkıs:

• Resmi Gönderi

Şu güzelliğe bakın, şu çaba, şu azim, şu annelik duygusu, şu kuyruk olmuş ve bekleyen insanlar da bir başka güzellik.

Tabiki kamera çeken aracın veya kişinin arkasındakilerde çabası ve sonunda olay yerine gelen polis ekibi.

gif_20220621_030350.gif

Asıl video böyle gif anlasilmaz derseniz

Harici İçerik youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

omer hosgeldin. umarim istedgin gibi bir sonuc alirsin. sizlerin basarisi bizlerin gururu oluyor artik. idealist , prensipli, disiplinli ve sonucunda basarili genclerle bir arada bulunmak benim acimdan acimdan onur verici. umarim hepiniz hedeflerinize ulasir vataniza milletinize hayirli olursunuz bu mutluluk bizlere yeter

• üniversite sınavına giren sınavdaşlarıma geçmiş olsun diliyorum. Umarım en iyi sonucu alır ve istediğiniz üniversiteye girersiniz.

• Resmi Gönderi

üniversite sınavına giren sınavdaşlarıma geçmiş olsun diliyorum. Umarım en iyi sonucu alır ve istediğiniz üniversiteye girersiniz.

Sınavdaş demişsin,sende girdin demektir.İnsaallah senin de diğer arkadaşlarında istedikleri, bekledikleri olur :alkıs:

• Resmi Gönderi

Türkiye Ortalaması 1981 - 2010 1991 - 2020 arası kıyas .) whisper abi durum değendirmesi alalım senden xD

Pek hava işi bilmem ama rakamlar ısınıyoruz der Samet

• 2010 senesi sıcak geçmiş bayağı bi o dönemde mgm 1971 -2000 arasını baz alıyormuş. netten buldum bir takım bilgiler. anlaşılan her 10 senede sürekli takvim ileriye doğru atacak bu ne kadar doğru tartışılır kısacık 10 senede dahi bu denli bir ısınma oluyorsa ve sadece 10 senede baz aldığımız normaller sene aralığını ileri atma ihtiyacı duyuyorsak olay bitmiş demektir

anlaşılan oki temmuz ortalama sıcaklığı 30 derece olsa 2040 da 2020 2030 arasını baz aldığımız için bize normallerde geçmiş diye önümüze sunulacak. onlarda haklı 1920 lerın ortalamasını baz alıp sunamazlar garip bir durum. hayırlısı :)

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SameT. ().