Ocak Sonu [ Yıldızsız Efsane 1942 ] Kardan_herif Sistemi

• Resmi Gönderi

Sinan :alkıs::alkıs:

Hayırlı olsun,

"KARDAN HERİF SİSTEMİ"

adına yakışır olacak Allah'ın izniyle.

Geldi kapıya dayandı sistem.

Tekrar tebrik ederiz Sinan başkan TAM İSABET , başarıların daim olsun..

• Sinan hocam 4 senedir sitedeyim ve geldiğimden beri seni severek takip ediyorum hem bana yaptığın iyilikler olsun herşeyde başarılısın Allah hayatın boyunca herşeyde başarılı eylesin seni bir çok sistem tahmini yaptın ve bir kaçı hariç neredeyse hepsi tuttu abim hayırlı uğurlu olsun sistemimiz ülke adına helal olsun başarıların daim olsun inşallah...

TAM İSABET SİNAN USTA ... <3

...

• Hocam bu sistemde geçen yıl şubat sistemi gibi rakım sistemi olacak kıyılarda pek birşey alamayacağız.

• Neye dayanarak soyledin

Çünkü sistem boyunca sıcaklık 0 ın üstünde dolaşıyor bu da alçak kesimlerde örtü yapmıyor geçen yıl şubat sistemi de böyleydi hiç örtü olmamıştı.

• Çünkü sistem boyunca sıcaklık 0 ın üstünde dolaşıyor bu da alçak kesimlerde örtü yapmıyor geçen yıl şubat sistemi de böyleydi hiç örtü olmamıştı.

850hPa da şuan -4 girdi sadece , -8 , -12 girmedi . Sistem yeni başlıyorr..

• beklentileri büyük tuttuk. Özellikle İstanbul'da sanki beklenenin çok altında kalacak. (Çok sayıda tatmine bakarak yazdım). Umarım tanışırlar.

• beklentileri büyük tuttuk. Özellikle İstanbul'da sanki beklenenin çok altında kalacak. (Çok sayıda tatmine bakarak yazdım). Umarım tanışırlar.

Sıradan rakımlık sistemi 2017 sistemiyle yarıştırdık akıl alır bir iş değil zaten sıkıntılı bir sistem olduğu başından belliydi kıyılarda sıcaklık sıkıntısı yaratacağı net gibi yer seviye sıcaklığı genellikle 1 in üzerinde bu da kıyılarda sıcaklık sıkıntısı oluşturuyor, bunu en son şubat sisteminde yaşadık neredeyse hiç örtü almadık. Kıyılarda örtü yapması için en az - 1 lerde olmalı ve 850 hpa da en az - 12 13 ler olmalı. Bu sistemde alçak kesimde en max. 10 cm alırız bu da zor ihtimal.

• Resmi Gönderi

Ben konuda Tarih Olarak 21 -22 Ocak diye yazdığımı hatırlamıyorum .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Ben hiç konuda Tarih Olarak 21 -22 Ocak diye yazdığımı hatırlamıyorum .

Hocam bu tarihleri kastedmedim sistemin bütün tarihleri olarak söyledim sıcaklık sıkıntısı olacağı gerçek, pek beklentiye girmemeliyiz sadece bu sıradan bir sistem.

• Resmi Gönderi

Hocam bu tarihleri kastedmedim sistemin bütün tarihleri olarak söyledim sıcaklık sıkıntısı olacağı gerçek, pek beklentiye girmemeliyiz sadece bu sıradan bir sistem.

Sana kızarak cevap yazmadım sakın yanlış anlaşılmasın kırılmadım da benim

Yazdığım 24 2004 yıl dönümü

Sinoptik olarak 1942 gibi uzun süreli olması model konusunda yazdım abartı olmadan tabiki beklenti

-16 olması yönüydü vallahi bir ay önceden -20 vardı hesaplamalarımda bir ayda bu kadar yanılma payı beni sıkıntıya düşürdü durum bu sadece.

• Resmi Gönderi

Birde mgm nin İstanbul için yeni güncellemesine bakın

• Resmi Gönderi

Radar ve son durumu bakayım derken gördüm