İç Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Tahmin Yorumu

• Resmi Gönderi

Whisper abi sen ülkeyi mi turluyosun bigün izmir bigün eskişehir bigün afyon :013:

Daha doğuya başlamadım abim..

Bitlis Adilcevaz da eli kulağında

Merak diyelim,bende yağar Allah'a şükür ama eş dost arkadaş yollar evlat var o yollar bende sizlerle paylaşıyorum.

Zaten mecburen yolluyorlar.Tek kurtuluşları bana video ve resim yolllamak yoksa fazla rahatsız ederim onları :)

• SnowTime kütle Konya'ya doğru giriş yapıyor nasıl durumlar bazı ilceler kar başladı sizde nedir durumlar

Hocam merkez inanılmaz kötü etkileniyor batıdan gelen cepheler dağlara çarpıp sekiyor adeta kuzeye doğru bize kıbrıs ab si şart tek damla yağış düşmedi bugün içinde henüz

• Özellikle batıdaki dağların şehrin batı kısmını tamamen kapatması işi her zaman zora sokmuştur o dağların arkasına geçin belki 5-10 cm kar vardır o dağları aşmak mesele zaten

• Ovadan ziyade plato olsa buraların tadından yenmezdi ya da 4 tarafı dağlarla çevrili olacaktı bir de gölü olacaktı çoğu sistemde metrelere oynardık

• Konya bölümüne dogru güzel bir yağış gidiyor arkadaşlar. Bu bölgede olanlar bilgi paylaşırsa güzel olur.

• Birazdan markete gideceğim havayı bi koklayayım hocam :)

• Radarı takip ediyorum üstad . şu an sıcaklık 3-4 derece yağış kky düşerse iyi akşamdan sonra belki bir kütle yakalarsak seyirlik bir kar görebiliriz

• Radarda da kuzeye çıkıp gidiyor açık renkliler

• Kampüste öğlen hafif havada kar vardı o kadar o da kuzeye giden kütlelerden araya kaçmış da gelmiş heralde

• Konya selçukluda az az atıştırıyor 5-10 dkdir

• burada başladı kar yağışı bir süre güzel yağmur kaldı deminde de kara döndü arabaların üstünü tuttu bile hayırlısı bakalım :P

• Hocam müsait olan biri konya radarına baksa ben pek çıkarım yapamadım etkili bi kütle geliyor mu bi oluşum var mı merkeze doğru