Şubat Ayına Genel Bakış

• Sarp Özdoğan eline sağlık. Peki Mart ayında ne var, radarına girdi mi ?

Malesef bakmadım henüz.

Sarp Özdoğan tekrar seni aramızda görmek çok hoş yeniden hoş geldin hayırlı olsun ünvanını geri almışsın senin gibi bilgili kişiler harcanmamalı ne dediysen harfi harfiyine çıktı resmen :) ocak aynıın 20'sinde dedin batı bölgeler 1 tık daha şanslı dedin ve öylede oldu :)

Sarp Özdoğan Hoşgeldin Nerelerdesin Sen Ya😊

Saolun. Söz verdiğimiz gibi bu kış bitene kadar burdayım. Seneye düşüneceğiz konuşacağız :)

• Şubat ayı 20 sine kadar Mjo 4 fazda olucak gibi kurak ve ılık tarafdayiz bati olarak istanbul icin ksr ihtimali %60 efsane adayı oranı %2

• Resmi Gönderi

Şubat ayı 20 sine kadar Mjo 4 fazda olucak gibi kurak ve ılık tarafdayiz bati olarak istanbul icin ksr ihtimali %60 efsane adayı oranı %2

Mjo atmosfer için bir tek baz alınacak veri değil

• Mjo atmosfer için bir tek baz alınacak veri değil

kral Mjo fazi patend konusunda başarılı 4 faz azor yatar bize 5 fazq gectigin an sin ceyrek sağlam sistem geldi geldi yoksa veda ederiz

• Resmi Gönderi

kral Mjo fazi patend konusunda başarılı 4 faz azor yatar bize 5 fazq gectigin an sin ceyrek sağlam sistem geldi geldi yoksa veda ederiz

dediğiniz gibi olsun birçok veri var mjo dışında konu sahibi ben olmadığımdan uzatmaya gerek yok en başında bölgesel rüzgarlar bizi bu sene fena taklaya getirdi :)

• kral Mjo fazi patend konusunda başarılı 4 faz azor yatar bize 5 fazq gectigin an sin ceyrek sağlam sistem geldi geldi yoksa veda ederiz

Yahu zıpzıp taktın mjo'ya. Mjo bazen olur hiç bir etki yapmaz. Şubat ilk yarı zaten bir şey yok. Böyle vurkac sistemler gelir geçer. Son 10 günü ise efsane potansiyeli var. Ama zaman ne gösterir bilinmez. Onun için millete boşuna olumsuzluk pompalama. Her zaman farklı bir veri ile gelip tahmin yapıyorsun. Tek veri ile tahmin olmaz. Aklına yaz artık.

• Resmi Gönderi

Meteorolojinin matematiği

Yok her Zaman arkadaşlar, 2 kere 2 :4 eder kadar net değildir. Şöyle ki Mjo faz durumuna da yüzde yüz Aldanmayın bir Çok parametrenin desteklemesi Gerekmektedir.

• Yahu zıpzıp taktın mjo'ya. Mjo bazen olur hiç bir etki yapmaz. Şubat ilk yarı zaten bir şey yok. Böyle vurkac sistemler gelir geçer. Son 10 günü ise efsane potansiyeli var. Ama zaman ne gösterir bilinmez. Onun için millete boşuna olumsuzluk pompalama. Her zaman farklı bir veri ile gelip tahmin yapıyorsun. Tek veri ile tahmin olmaz. Aklına yaz artık.

Yılların yıpratmaya cesaret edemediği arkadaş. Zıpzıp ı ben bildim bileli hep aynı 😂