Emir Yuşa Atıcı Sistemi

• Hocam Gebze tarafıda yarın etkili kardan nasibini alacak mı

• İstanbul tekrar başlıyor. Radar dolmaya başladı. Özellikle yarın 3 saatte 20 30 cm nasıl örtü olur herkes görecek.

Üsküdar Kadıköy hattı şuana kadar çok kötü 1cm yağdı

• peki hocam dün bahsettiğin durum nedir ist ortalayacak ozaman işte ist felç olacak demiştiniz 1 saat önce de radar dolmaya başladı yarın 3 saatte 20 30 40 cm nasıl olacak görücez demişsiniz< o zaman dediğiniz gerçekmi oluyor

• Çok önceden gerekeni söyledim.once sabır. Sonra sistem.

Biliyorum hocam sadece biraz blöf yaptım belki ağzınızdan bir şeyler alabilirim diye ama başaramadım 😂😂

• İstanbul tekrar başlıyor. Radar dolmaya başladı. Özellikle yarın 3 saatte 20 30 cm nasıl örtü olur herkes görecek.

Yarın sabah için mi söylüyorsunuz ?
    Bir başka forumun İstanbul'u vurmasını beklediği siklon afet derecesinde olabilir mi sizce

Hocam hayırlı akşamlar. Yarın İstanbul için beklediğiniz yağış Kocaeli ve doğusunu ne kadar eetkiler cevaplarsanız sevinirim...

• Şu an sarıyerde yagış çok iyi Karadeniz üzerimize akacak inşallah her taraf bembeyaz 2 gündür iyi kar alamamıştık yarında iyi olur umarım sistem iyice üzerimize çokecek.

• sarıyerde gokgurultusu ve şimşekle birlike çok yoğun uzun suredir şimşek gök gurultusune şahit olmamıştım harika ,semih hocam 30/ 40 cm yi bulacagız inşallah.