Emir Yuşa Atıcı Sistemi

• Yarın mecbur kalmadıkça yola çıkma. Mahsur kalırsın.

Iyi geceler abi Allah rızası için cevaplar mısın

İzmire kar şansı var mı yarın ya da şubat basi

• Hocam sende Zeytinburnu civarlarindasin bildiğim kadarıyla.bakirkoy Zeytinburnu hattı için yarın ne bekliyorsun acaba ikiz çocuklarla hevesle bekliyoruz

• Iyi geceler abi Allah rızası için cevaplar mısın

Salih Bünyamin beyi şimdi dinledim İzmir kar yok dedi. Allah rızası için sorma artık.

• Iyi geceler abi Allah rızası için cevaplar mısın

Salih Lütfen yeter Artık Herkes bıktı Olsa söyler hocalarımız sende birşeyler kapmaya çalış gfs ecm icon ukmo falan takip et radar sıcaklık artık ne anlarsan bi dene kendin çabala kendi bildiğini okumaya çalış sana daha sabah söyledim yok diye sıcaklık uygun ama yağış yok yağış yokken kar yağmaz

...

• Hocam son durum nedir anadolu yakasında henüz birşey yok döner mi kütleler bu tarafa ?

Yarın mecbur kalmadıkça yola çıkma. Mahsur kalırsın.

• hocam,merhaba. Ordu merkez olarak sade ce kky aldık hiç keyif yok. Bu hafta içi kar yağma şansı olmaz mı

• Avrupa yakasından yağış yavaş yavaş çekiliyor. Devamında Anadolu yakasında da çekilecek.yarin akşama doğru deklere devam.

Unutma Şubat !!

• Avrupa yakasından yağış yavaş yavaş çekiliyor. Devamında Anadolu yakasında da çekilecek.yarin akşama doğru deklere devam.

inşallah hocam beklemedeyiz B) B)

• JAvrupa yakasından yağış yavaş yavaş çekiliyor. Devamında Anadolu yakasında da çekilecek.yarin akşama doğru deklere devam.

Unutma Şubat !!

Eliine emeğine sağlık birde Maşallah hocam.

• İstanbul tekrar başlıyor. Radar dolmaya başladı. Özellikle yarın 3 saatte 20 30 cm nasıl örtü olur herkes görecek.

Hocam cm yanlış söyledin kıraçta işyerindeydim 3 saat te 50cm geçti geceyi fabrikada geçirmek zorunda kaldım sabahta 1,5 saat bir yürüyüşle metrobüs ama olsun genede güzeldi

• Mesut hocam sistem beklenti tarihiniz 4 5 subattmi Konu acicakmisiniz tesekkurler

• Hocam cm yanlış söyledin kıraçta işyerindeydim 3 saat te 50cm geçti geceyi fabrikada geçirmek zorunda kaldım sabahta 1,5 saat bir yürüyüşle metrobüs ama olsun genede güzeldi

Muazzam degerler bahçeşehir çevresi 2004 u yaşadı.

• Mesut hocam sistem beklenti tarihiniz 4 5 subattmi Konu acicakmisiniz tesekkurler

Acele etmeyin. Azor Sibirya birleşmesi tarzında bı beklentin var. MModellereyansir zaten.