ŞUBAT 15 GİBİ GELECEK OLAN ARCTOS “AYI” SİSTEMİ

• Arkadaşlar burada açtığımız konu 15 i civarı gelecek arktik kutup kökenli sistem.Aynı paterne uygun ocakta ki gibi sistem ve sistemler alacağız bu patern ara verdi tekrar oluşacak acele etmeyin bu 2 gün önce olur 2 gün sonra olur strese gerek yok.Sibirya beklentim yoktur vorteks güçlü ve zayıfladığı tarihler de malesef kış sonuna geleceği için sürprizler olması lazım biz şuan olabilmesi yüksekleri konuşalım.Ay ortası sistem var gibi duruyor ve bu sistem konu başlığında belirttiğim gibi ayı sistemi olacak.Yine azorun batı avrupaya kuzeydoğulu hakimiyeti ile olabilir sistemin gelme ihtimaşi kadar gelmeme ihtimali de vardır biz burada her konu açtığımızda her sistem geldi mi ? Bilmek ya sda bilmemek değil derdimiz siz takip edin diye bildiriyoruz ay ortası hareketlilik söz konusu gücüne daha tarih yaklaşmadan kestirmek zaten güç.Ben aşırı soğuklar beklemiyorum hep derim yije diyorum 23 sisteminde de olduğu gibi -10-12 gelsin yeter ki yerleşimi uygun olsun.

• Nötr anında ciddi soğuk atak gelebilir zaten girdap güçlü de olsa ocakta ki gibi sistem ihtmali doğar öyle sibirya falan beklentim yok benim..Bu konuyu o zaman ayı (arctic) demez siberia açardık.

• An itibari ile Efsane niteliği taşıyan sistem beklentim Metropol şehir İstanbul için kalmamıştır..Efsane sistem örneği (30-40 cm)

• Ara ara Yoğun kar yağışları mart 15 e kadar yağmaya devam edecek sistem ve sistemler almaya devam edeceğiz..

• An itibari ile Efsane niteliği taşıyan sistem beklentim Metropol şehir İstanbul için kalmamıştır..Efsane sistem örneği (30-40)cm

Tokat Erbaa nasil görünüyor tahminlere göre

• Belli de olmaz hocam atmosfer bu kelebek etkisi ile neler olur neler😊

Biz gördüğümüzü söyleyelim de hocam kaotik ortam herşey olabilir tabi ki.Güncel veriler yarın akşam bizlere yansıyacak.Pazartesi akşam ile salı çıktıları 15 civarı için sinyal yakmalı artık

• Burak hocam tebrikler abartmadan ne görüyorsanız onu söylüyorsunuz 👍👍