2012 SONRASI EN SOĞUK ŞUBAT🥶🥶

• Bu zamana kadar ki sinoptik okuma tecrübelerime dayanaraktan şubat ortası veya 3.haftasına geçişte bu amerika da ki sürecin ve buna bağlı olarak yurdumuza 4-5 inden sonra sistem ve sıcak dalga sonrası 3. Haftaya girerken nao da ki pozitif faz kuvvetle nefatife inmesi ve akabinde de avrupaya güçlü kutup salınımı beklentim var bu ihtimal dahilinde Avrupa bize göre 1-0 önde bizde pay alabiliriz takip ediyorum..

• Bahsettiğim soğuk sinyali verdi..Ancak 1-0 avrupanın önde olduğunu unutmadan takip edelim

• Şubat ayı çok kuvvetle muhtemel ortalama altında kapanacak çoğu yerde.

Buna istanbul da dahil.Ciddi kurak dönemden sonra bu kadar hareketli ve yağışlı döneme kimse itiraz etmeZ heralde.İç ve doğu bölgeler sağlam yağış alacak.İç ege de bu kar yağışlarından 3-6 şubat aralığında pay alacaktır.

6 şubat civarı daha güçlü salınım ile karadeniz sahil kesimi de ortak olacak olaya istanbul için henüz kesinleşmiş durum yok sebebi izlanda sisteminde sıcaklık sorunu gibi duruyor ilk atakta ancak 6-7 sonrası soğuk tarafa geçip bir koridor olacak ve akabinde polar atak alacak gibi duruyor.Mesafe olduğu için kesinleşmiş bir durum yok ancak kar değerlerine indik ve kış 1 şubat itibari ile artık başlıyor.

Ben son zamanların en sert Şubat ayı olacağını düşünüyorum..

Buna istanbul da dahil.Ciddi kurak dönemden sonra bu kadar hareketli ve yağışlı döneme kimse itiraz etmeZ heralde.İç ve doğu bölgeler sağlam yağış alacak.İç ege de bu kar yağışlarından 3-6 şubat aralığında pay alacaktır.

6 şubat civarı daha güçlü salınım ile karadeniz sahil kesimi de ortak olacak olaya istanbul için henüz kesinleşmiş durum yok sebebi izlanda sisteminde sıcaklık sorunu gibi duruyor ilk atakta ancak 6-7 sonrası soğuk tarafa geçip bir koridor olacak ve akabinde polar atak alacak gibi duruyor.Mesafe olduğu için kesinleşmiş bir durum yok ancak kar değerlerine indik ve kış 1 şubat itibari ile artık başlıyor.

6 sindan sonra ard arda soguklar alicaz demi ve sibirya sansi varmi

Artik subatta soguk taraftayiz demi hep

• Resmi Gönderi

cografyaciburak

Hocam artık başlığı değişsek 2 Aydır Soğuk kapıda bence fazla kapıda bekletmeye gerek yok alalım içeri.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• cografyaciburak

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “SOĞUK KAPIDA⛄️” Yeni Başlık: “2012 SONRASI EN SOĞUK ŞUBAT🥶🥶”.
  • Başlık güncelleme yapıldı 10 yıl aradan sonra Şubat ayını ortalama altında kapatacağız inşallah

• Ben böyle bir görüşe katılmıyorum. Sıradan bir Şubat ayı olacaktır. Modeller bizleri bu kış çok yanılttı. Aralık başı ,Ocak başını hatırlayın aynı beklentiler bu aylar için de vardı. Sonuç ortada. Bir iki güne modellerin tam tersi şekilde Afrika'ya el salladıklarını göreceğiz.

• 11-13 civarı gelecek babayaro için an itibari ile italya riski öne çıkıyor.Öğlen ve sabah modellerin de de göze çarpıyor.Siklon hareketleri her 6 saatte değişebilir ancak 11 için soğumayı kaçırırsak üzülürüz

• Yine hüsran

• 11-13 civarı gelecek babayaro için an itibari ile italya riski öne çıkıyor.Öğlen ve sabah modellerin de de göze çarpıyor.Siklon hareketleri her 6 saatte değişebilir ancak 11 için soğumayı kaçırırsak üzülürüz

Subat 2. Yarisinda da sibirya varmi 14 unden sonra modeller italya riski yok diyor ama bize gelme sansi yuksek demi

Ben İtalya konusu hakkında temaslarda bulunacağım .

Hocam italya riski kayboldu son verilerle

güncel açıklama bekliyoruz

• Hocam italya riski kayboldu son verilerle

güncel açıklama bekliyoruz

Hallettim Salih sorun yok :olumlu: