Şubat Ayı

• Şunu yazalım kafamız karışık kalmasın

6 Şubatta ortaya çıkan enerji atmosferin katmalarına da ekti etti yer kabuğunda etkilerini gördük kayalar dağlar vs .

Büyük bir basınç ile tüm basınç dizilimlerini tekrardan senkronize etti ve soğuk tarafta kalma ihtimalimiz azaldı modellerde basıl bir değişim olacak kestirmek benim için de imkansız oldu .

Bilimsel olarak depremin atmosfere etkisini kanıtlayan hiçbir çalışma yok. Bu söylediğiniz ispat edemediğiniz sürece hurafeden öteye gitmez.

• Resmi Gönderi

Bilimsel olarak depremin atmosfere etkisini kanıtlayan hiçbir çalışma yok. Bu söylediğiniz ispat edemediğiniz sürece hurafeden öteye gitmez.

Her şeyide siz biliyorsunuz.

O geceki depremin günü erkesi gündüz olan depremi daha sonra oluşan depremleri yazdım buraya yazmadım ispat mi istiyorsunuz yazmıyorum ispatı

Hurafeyse hurafe zaten bu son sene dedim yazmayacağım hiç bir şey sevgili uzmanlarınıza bırakacağım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan Ben bir şey bildiğimi iddia etmiyorum siz ediyorsunuz o halde kanıtlamakla mükellefsiniz ve bunu bu işin uzmanlarının onayından geçmesi gerekir benimle paylaşıp paylaşmamanız da bir şey değiştirmez zira siz bu konu hakkında uzmanlaşmış bir bilim insanı değilsiniz en nihayetinde yani koskoca dünya da bu işi cihazlarla makinalar ile bu işe yıllarını veren insanlar, jeologlar böyle bir bağlantıyı çözemedi siz mi çözdünüz. Onun için şu aşama da söyledikleriniz depremleri harp yapıyor diyen komplo teorileriyle ya da kadir sütçü gibi hava durumunu depremler ile bağlantısını iddia edip bilimsel hiçbir kanıt sunamayan insanlarla aynı durumdasınız.

• Resmi Gönderi

Sinan Ben bir şey bildiğimi iddia etmiyorum siz ediyorsunuz o halde kanıtlamakla mükellefsiniz ve bunu bu işin uzmanlarının onayından geçmesi gerekir benimle paylaşıp paylaşmamanız da bir şey değiştirmez zira siz bu konu hakkında uzmanlaşmış bir bilim insanı değilsiniz en nihayetinde yani koskoca dünya da bu işi cihazlarla makinalar ile bu işe yıllarını veren insanlar, jeologlar böyle bir bağlantıyı çözemedi siz mi çözdünüz. Onun için şu aşama da söyledikleriniz depremleri harp yapıyor diyen komplo teorileriyle ya da kadir sütçü gibi hava durumunu depremler ile bağlantısını iddia edip bilimsel hiçbir kanıt sunamayan insanlarla aynı durumdasınız.

Sen aksini bul gel yaz buraya

• Resmi Gönderi

Mvlt34

Benim yazdıklarım sana saçma gelebilir senin yazdıklarında bana saçma gelir 600 atom bombası güçü de saçma volkanların patlamasıda saçma o zaman

• Sinan İddia eden ben değilim ki sizsiniz siz kanıtlamakla mecbursunuz. Ben bununla ilgili dünya çapında kanıtlanmış bir hatta iddia eden bir grup bilim insanı yok diyorum .

• Resmi Gönderi

Sinan İddia eden ben değilim ki sizsiniz siz kanıtlamakla mecbursunuz. Ben bununla ilgili dünya çapında kanıtlanmış bir hatta iddia eden bir grup bilim insanı yok diyorum .

Zorluyorsun bizi

• Neyse anlaşamayacağız sizinle sağlıklı günler.

• Resmi Gönderi

Neyse anlaşamayacağız sizinle sağlıklı günler.

Ben yapınca araştırmasını yazacağım merak etme zaman ver biraz