Mgm Tahminleri, Uyarıları

• teşekkür ederim @Sinan abi.
    inanç itikat sonuçta..(herşey allah'ın elinde)
    biz sinerji ettik hizaya geldi sonunda :)
    hani bir söz var ya "o kedi buraya gelecektir aynen o gibi -o kar buraya yağacak-
    :boks:

• Resmi Gönderi

Meteoroloji hava tahminini revize etti,İstanbul'a kar geliyor..
    meteoroloji-hava-tahminini-revize-etti-istanbul-a-kar-geliyor--10593216.Jpeg

Meteoroloji'den son dakika hava tahmini! İstanbul'a kar geliyor...
    Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine göre 15 Ocak'taİstanbul’da kar yağma ihtimalinin olduğu belirtildi
    .
    Perşembe günü yurda giriş yapacak olan yağışlı hava önce yurdu yağmur olarak etkileyecek, pazar karla karışık yağmura dönüşecek olan yağışlar, pazartesi günü kara dönüşecek ve yurdun büyük çoğunluğu beyaz örtü altında kalacak.

• bisey istemiyorum şu kışta havada da olsa kar görsem yeterli.!

• bisey istemiyorum şu kışta havada da olsa kar görsem yeterli.!

Göreceksin ama gerçekten artık canımı sıkmaya başladın, sürekli aynı mesajlarını okumak bana zulüm gibi geliyor? Hayır dün modelleri takip etmeyi bıraktım diyordun bıraktım bu işleri dedin şimdi yine aynısı, lütfen bir daha böyle şeyler yazma forumunda huzurunu bozma!

• Resmi Gönderi

UYARILAR
    Muğla çevrelerinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olacağı tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
    Akşam saatlerine kadar Serik, Manavgat, İbradı ve Akseki ilçelerinde aralıklarla kuvvetli olması ve toplamda metrekareye 80-120 kg yağış bırakması beklenen yağışların meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
    Marmara'da öğle saatlerinden itibaren rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde, aynı gün akşam saatlerinde etkisini artırarak kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 7 ila 9 kuvvetinde (75-90 km/sa) kuvvetli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtınanın, Pazar (14.01.2018) öğle saatlerinde etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.
    Kuzey Ege'de öğle saatlerinden itibaren rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 7 ila 9 kuvvetinde (75-90 km/sa) kuvvetli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtınanın, Pazar (14.01.2018) öğle saatlerinde etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor

• Kuzey Ege benim konumum dur ne deseler oluyo ama bu karla bi gelseydi var ya üffff ortalığı götürürlerdi

• Bu arada sizlere soru soracağım
    Her soğuk hava dalgası gelirken hem Marmara ve kuzey Ege'de kuvvetli rüzgarlar oluşuyor neden ?

• bir günde ne ararsan var...kar yağmur lodos karayel fırtına gecesine ayaz..aksiyonu bol gün gelipduru :thumbup: qxot2pjY.png

• @DarKNigHT neye göre iptal ediliyor. MGM nin tahminine göre sistem değerlendirmesi yapacaksak burda her gün sistem haberi ve aynı anda da sistem yok olma haberi vermemiz gerekir.