UYARI KAR GELİYOR.!!!

• Daha önce 5 Aralık tahminimize ek Aralık ortası ve sonu ile birlikte toplam 3 sistemin bizleri ziyaret edeceğini bahsetmiştim.

5 Aralık %90 bizde tabi bu bir iki gün ileri geri durumları oluşturabilir.(mini kar sistemi)

16 Aralık sistemi şuan %75 bir durumu var efsane düzeyde bir sistem hatta şöyle söyleyebilirim.

Aralık son haftasında yine mini bir sistem var tıpkı 5 Aralık civarı gelecek sistem gibi.

Şuan yıl başına kadar ki durum bu şekilde

Takibimiz ay ortası sistem olsun.

Takibe devamB)

• veri olmadan nasıl geliyor sistem model 120 saatti çözemiyor arkadaşlar daha sistem için erken.

• Resmi Gönderi

veri olmadan nasıl geliyor sistem model 120 saatti çözemiyor arkadaşlar daha sistem için erken.

Basınç dizilimlerini dikkatlice incelemeni tavsiye ederim ve kendine bir not defteri aç ve not al o kadarda karmaşık bir durum yok kendine bir bölge sec oradan başla çalışmaya

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Gfs 140 saatte değişiyor siz bana 576 saat sonraki modeli gösteriyosunuz burda en iyi model ecmwf dir gfs her güncellemede farklı seneryo sunuyo bize.

• Bide başlıkta hata var dikkat kar geliyor modelde kar yok o zaman ben de kendi tahminimi yapayım istanbula kar ocak 20 yağar mesela verisiz söyledim bunu.

• @JK NEYMAR

güzel bir futbolcu olabilirsin güzelde çalımlar atabilirsin.Güzel gollerde atabilirsin. Ama defansın kötü oldugunda sürekli gol yersin.

Bu seni galibiyete değil beraberlik ve mağlubiyete götürür.

Güzel kardeşim.

• Resmi Gönderi

>>>WinteR<<< konuya birde video

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• dedigim gibi gfs ay sonu ayran bide cola hersey var.

• @JK NEYMAR canım kardeşim adam uzun vade tahminini yapmış hangi sitede gördün uzun vade tahmin yapan adamların veri sunduğunu 17 şubat 2015 istanbul sistemi Son 48 saatte birden modellerde belirmişti o yüzden modeller her zaman farklı senaryolar deneyerek bütün ihtimalleri senaryo olarak sunarlar yani anlayacağın analiz yapmadan hiç kimse uzun vade tahmini yapmaz yapamaz.

• @JK NEYMAR canım kardeşim adam uzun vade tahminini yapmış hangi sitede gördün uzun vade tahmin yapan adamların veri sunduğunu 17 şubat 2015 istanbul sistemi Son 48 saatte birden modellerde belirmişti o yüzden modeller her zaman farklı senaryolar deneyerek bütün ihtimalleri senaryo olarak sunarlar yani anlayacağın analiz yapmadan hiç kimse uzun vade tahmini yapmaz yapamaz.

Ben bişey demiyorum abi ama dikkat uyarı kar geliyor böyle bir başlık açılmasını uygun bulmuyorum yine de karar sizin.

• Başlık doğru değil bunda hak veririm sana belki ilgi çekmek amaçlı içeriğin daha ayrıntılı okunması için yazılmış olabilir..

• Bende onu diyorum ortada kar yok abi başlık giren kişi bunlar yalan söylüyor demezlermi Allah aşkına.

• Resmi Gönderi

"Uyarı kar geliyor."

Başlık aynı, dünden beri böyle. Dikkat edelim yok ve dikkat diyecek bir durum da yok.

Okuyan kişi anlar tahminin ne kadar içeriği olduğunu

• UsTaD

Konuyu kapattı.