Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Ali koçtan herşey beklenir. Lakin Aykut kocaman her zaman ki gibi kurtarıcı olarak getirilir

Bu hoca gidene kadar FB şampiyon da olsa aklıma gelmez derdim.

Ha bu hoca ha Aykut

Yıldız düşmanı bunlar,al birini vur ötekine.

Dediğin olursa kosKOCAMAN bir yanlış olur.

Aykut KOCAMAN bir balondur.

Ona teklif giderse yazıklar olsun derim kendi adıma

• Ali koçtan herşey beklenir. Lakin Aykut kocaman her zaman ki gibi kurtarıcı olarak getirilir

Abi gözünüzü seveyim ağzınızdan yel alsın :D düşüncesi bile beni uyutmaz. Aykut kocaman eski aykut kocaman değil. Onun kafası hala 10 sene öncesinin futboluna çalışıyor.

• Resmi Gönderi

Abi gözünüzü seveyim ağzınızdan yel alsın :D düşüncesi bile beni uyutmaz. Aykut kocaman eski aykut kocaman değil. Onun kafası hala 10 sene öncesinin futboluna çalışıyor.

Ula hücum futbolu dedik gol atamıyoruz😅 Aykut bu gelen hocaların hepsinden daha iyi skorlar aldı😅 bana kalırsa Yılmaz Vural gelsin. Daha kötü olamayız ya

• Resmi Gönderi

Ula hücum futbolu dedik gol atamıyoruz😅 Aykut bu gelen hocaların hepsinden daha iyi skorlar aldı😅 bana kalırsa Yılmaz Vural gelsin. Daha kötü olamayız ya

Yazmayacağım demiştim çünkü artık sadece fantazi olarak görünüyor Vural ve FB birlikteliği.

Yine de adam gibi adam, gelsin ben isterim

• Yılmaz Vural gelirse döve döve adam eder futbolcuları sıkıntı olmaz bence 😂

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Trabzonspor Olağanüstü Kongre Tarihi Belli Oldu

4-5 Aralık’ta yapılacak seçimde aday olarak mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu’nun katılması bekleniyor ligdeki bu süreç Ekonomiye rağmen başarı ve taraftarın bağlılığı tekrardan Başkan seçilmesi önünde ki en büyük etken olacağa benziyor

• Trabzonspor Olağanüstü Kongre Tarihi Belli Oldu

4-5 Aralık’ta yapılacak seçimde aday olarak mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu’nun katılması bekleniyor ligdeki bu süreç Ekonomiye rağmen başarı ve taraftarın bağlılığı tekrardan Başkan seçilmesi önünde ki en büyük etken olacağa benziyor

25-26 Kasım ama çoğunluk sağlanamaz büyük ihtimalle o yüzden 4-5 de ikinci seçimli olağan kurul çoğunluk sağlanmaksızın

Hayri Gür Spor Salonunda

• Kral Geri Döndü Komik Döndü 😂

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi
    havalarinsesi.com/forum/thread/1273/

13- Futbolun bir oyun olduğu gerçeğini göz ardı eden ve kaybetmeyi olgunlukla sindirmekten uzak davranışlar ve yazılar yasaktır.

Toplumsal yaşama damgasını vuran; farklılıklardan nefret ve düşmanlık üretmek, “hep bana”cılık, saygısızlık, çıkarcılık, fırsatçılık gibi edimler yasaktır ve son derece sığ bir anlayıştır..

Aklın, mantığın devre dışı bırakıldığı holiganizmde bilgiye de yer yoktur, duygular en yoğun haliyle ön planda yer alır , ve bu sebeple karşı tarafların kızmasına kırılmasına sebebiyet verir .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"