Futbol Konusu

• IMG_20220716_021236.jpg

:I

• Resmi Gönderi

Not :

Profesyonel Sporcu veya ahlaklı insan olarak her türlü girişimleri de yaptı Mesut.

Başkana da,hocaya da başvurdu ama malum olduğu üzere hayır denildi.

Bir not daha :

İsmail kartal için o sözü söylediğini kabul edelim ..

Başkan o kadar ismail'i seviyor ve onun için bu kararı alıyorsa neden İsmail ile yola devam etmedi bay başkan ?

• Hakli olabilirsin dayi ama bence kalsaydi bu saatten sonra verimli olmazdi sozlesmeyi feshetmeden once Jesus'a sormuslar verimli olmaz demis.

• Ali Koc tan baskan olmaz zaten bu sene de basari gelmez.

• Resmi Gönderi

Bunu da anlamam ki

Yani bende olsam Mesut Özil'in yerine o lafı söylerdim..Sen kimsin demezdim belki ama neden ben oyundan alınıyorum derdim.

Birde takımda herkes Maradona veya Benzema veya maldini de bir benmi MAL idim derdim.

Kartala demiş diyelim yine kabul ettim.Neden büyükkkkkkkk hocaya beni düşün kadroda dedi Mesut

Kartal gitti husumet bitti gitti bence varsa öyle olay.

Bu sadece ve sadece Başkan kararı yönetim falan hava civa.

Mesut yatırım, iş kovalar eder diye takık adama.

İsmail arada kaynayan bir etkisiz eleman,sadece ve sadece bay başkan bu işin sorumlusu.

İnşallah Mesut ta bin pişman ettirecek bazılarını

• Resmi Gönderi

Hakli olabilirsin dayi ama bence kalsaydi bu saatten sonra verimli olmazdi sozlesmeyi feshetmeden once Jesus'a sormuslar verimli olmaz demis.

O BÜYÜK hoca daha gelmeden kararını vermedi mi abim?

Plan denk ki daha ilk ağzından o laf çıktı.

Sözleşmesi feshetmeden önce sorulması veya jesusmesus öyle demiş falan sadece tiyatro.

Senaryo zaten yazılmış ki baştan daha gelmeden.Hem yönetimin kararı aynen devam edecek de,sonrada verimli olmaz de.

• Resmi Gönderi

Ali Koc tan baskan olmaz zaten bu sene de basari gelmez.

Taraftara hoş görünmek için güvenlik güçlerine yaptığı şovu unutmam asla ..Ben yerin dibine geçtim..

Şovmenlige soyundu bir kaç maç yönetim istifa denilince.

Maçlar sonrası ona buna laf sokma,hakem üzerinden prim yapma,başka başkanlara iğne dürtmek, federasyona, başkanına sozde ayar vermek de dahil yapmadığı saklabanlik kalmadı.

Bir saat konuşsun bir şey anlayan veya faydalı bir şey bulduk, öğrendik, bilgilendik diyen varsa beri gelsin.

Çocuk söylemez çoğu söylediği vız vız lafları

:) Gece gece bana neler edersin abim.

Mkaymaz21 yat üle

:)

• UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi 3. Eleme Turu Kura Çekimi Yarın Yapılacak

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Turu'nda Dinamo Kiev'i elemesi halinde Sturm Graz ile karşılaşacak.

Fenerbahçe’ye fırsat doğdu böyle kolay kura kolay bulunmaz Play-off a kalır bence ama sonrası 1 Ağustos’taki kurada belli olur

• Fenerbahçe, Dinamo Kiev'e elenmesi durumunda Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Slovácko ile oynayacak!

• Temsilcimiz Konyaspor, BATE Borisov'u elemesi durumunda UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turunda Koper VS Vaduz eşleşmesinin galibiyle oynayacak.

• Temsilcimiz Başakşehir FK, Maccabi Netanya'yı elemesi halinde UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turunda Breiðablik VS Budućnost eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

• Resmi Gönderi

Temsilcimiz Başakşehir FK, Maccabi Netanya'yı elemesi halinde UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turunda Breiðablik VS Budućnost eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Bu isimleri kulüpler cokmu aramışlar yav.Okuması dert, yazması dert :S

• Mehmet Topal futbolu bıraktı

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.