Futbol Konusu

• Vitor Hugo Trabzonspor’dan Bahia kulübüne transfer oldu hafta sonu oynanacak Kayserispor kaçına muhtemelen çıkmayacak resmî haber gelir yakında

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• UEFA, Rusya'ya lojistik destek sağlaması nedeniyle 2 maçta 0 puan alan Belarus Milli Takımı'nı UEFA organizasyonlarından men edecek.

Belarus'un ihraç edilmesi durumunda; İsviçre ve Romanya'nın 3'er puanını silecek. Grup, 5 takımla elemelere devam edecek. (Ajansspor)

• Uğurcan yediği hiçbir golde tepki göstermedi açıkça beni bırakın diyor şu an takımda Ünal Karaman olsaydı cesaret bile edemezdi zamanında nasıl Onur kadro dışı kaldıysa kendisi de kalırdı ama şu an bunu yapacak cesareti teknik ekipte görmüyorum

• Fener ders çalışmaya gittiğimde 1-0 yeniyodu şimdi bir baktım 4-2 yenilmiş 45 dk da ne olmuş olabilir

• Mehmet Büyükekşi: "Ligden çekilen takımlarla ilgili kararımızı acele şekilde almadık. Uygulama açık ve şeffaf. Oynanan maçlar tescil edilir, sonraki maçlar ise hükmen 3-0 mağlup sayılır. Daha önceki yıllarda da uygulama böyle olmuş. Olmayacak şeyler için baskı yapıp ortamı gerginleştirmenin hiçbir faydası yok. Ligimizi güzel bir şekilde devam ettirelim. Futbolumuza zarar vermeyelim."

• Ceferin, Barcelona'nın UEFA tarafından cezalandırılabileceğini duyurdu. Ülkesi Slovenya'da yayın yapan spor gazetesi Ekipa'ya konuşan Ceferin, "İki nedenden ötürü bu konuda direkt yorum yapamam. Birincisi, bağımsız bir disiplin komitemiz var. İkincisi bu konuyu tüm detaylarıyla ele almadım. Ancak, şunu söyleyebilirim ki; durumun son derece ciddi olduğu konusunda beni bilgilendirdiler. Barcelona'nın Negreira Davası, futbol dünyasında gördüğüm en ciddi davalardan biri." dedi.

UEFA Başkanı, "İspanya Futbol Federasyonu, konu zaman aşımına uğradıysa herhangi bir sportif yaptırımda bulunamayabilir. Ancak, İspanyol Savcılığı tarafından işlemlerin devam ettiğini biliyorum. Söz konusu UEFA ise ceza konusunda hiçbir şey zaman aşımına uğramaz." açıklamasını yaptı.

• Trabzonspor’da Orhan Ak 2 hafta dayanabildik ZTK mağlubiyeti sonrası Teknik Direktörlük görevinden istifa etti

• Masada şu an İhsan Derelioğlu var bunun üzerinde tartışılıyor

• Resmi Gönderi

Trabzonspor’da Orhan Ak 2 hafta dayanabildik ZTK mağlubiyeti sonrası Teknik Direktörlük görevinden istifa etti

Niye istifa etti?

Ne suçu var adamın da istifa etti..

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım.. Sıkıntı nerede? Sıkıntı malum yazmaya bile gerek yok.

• Trabzonspor’da Kasımpaşa maçında sahaya geçici olarak İhsan Derelioğlu çıkartacak o maçtan sonra teknik direktörlük konusu belli olması bekleniyor (İhsan hoca da devam edebilir)

• Resmi Gönderi

Süper Lig'te görmek istediğim 3 takım;

Sakaryaspor, Altay, Samsunspor.