Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Dün U 19 milli takımımızda Erkan Süer'i yaptığı hatadan dolayı maçın sonuna kadar oyunda tutup özgüven aşılamasını beklerken Tolunay Kafkas devre bitmeden oyuncuyu oyundan alıyor. Bu ve bunun gibi teknik direktörler oldukça Türk futboluymuş gelişecekmiş.... Çok bekleriz

• Kök söktürdü falan da sonuçta Milan ı elemedi. Kimse de küme düşen Rio Ave milan a kök söktürmüştü diye başlık da atmadı. Ama Türkiye şampiyonunu eleyen Rio Ave kendi liginde küme düştü diye başlık atıldı ;)

Gazete başlıklarına göre Futbol takip ediyorsan, kendini yorma Mehmet. Rio Ave Beşiktaş'ı penaltılar ile eledi, penaltı %50 şans %50 beceridir. Milan'a da penaltılar ile elendi. Tuchel ilk senesinde Şampiyon oldu diyorsun, Sergen Yalçın'da ilk senesinde Şampiyon oldu. Böyle benzetmeler ucu bucağı olmaz sürer gider. Tuchel'i PSG kovmuştu onu da söyleyeyim. Chelsea'de Ucl şampiyonu oldu. Bazen maya tutar bazen tutmaz.

• Gazete başlıklarına göre Futbol takip ediyorsan, kendini yorma Mehmet. Rio Ave Beşiktaş'ı penaltılar ile eledi, penaltı %50 şans %50 beceridir. Milan'a da penaltılar ile elendi. Tuchel ilk senesinde Şampiyon oldu diyorsun, Sergen Yalçın'da ilk senesinde Şampiyon oldu. Böyle benzetmeler ucu bucağı olmaz sürer gider. Tuchel'i PSG kovmuştu onu da söyleyeyim. Chelsea'de Ucl şampiyonu oldu. Bazen maya tutar bazen tutmaz.

Ala ala ben derdimi anlatamıyorum. Tmdir abem haklısın ben yanlışım devam böyle :olumlu:

:I

• Ala ala ben derdimi anlatamıyorum. Tmdir abem haklısın ben yanlışım devam böyle :olumlu:

Yanlış anladıysak anlaşıldıysak affola Mehmet, ben senin yorumun üzerinden yazdım. Kusura bakma Özür dilerim.

• Yanlış anladıysak anlaşıldıysak affola Mehmet, ben senin yorumun üzerinden yazdım. Kusura bakma Özür dilerim.

Estagfurullah abem benim özrü gerektirecek durum yok.Ama siz olayi fanatikliğe çekiyorsunuz ayni şeyi fb için yazsaydım gülme emojisi bırakip geçerdiniz.Yani rio ave yenilgisinin hiçbir savunuluacak yani yok.Whisper dayımın dediği avrupa takımlarıyla makas çoktan açıldı bunu demeye çalışıyoruz.

• Estagfurullah abem benim özrü gerektirecek durum yok.Ama siz olayi fanatikliğe çekiyorsunuz ayni şeyi fb için yazsaydım gülme emojisi bırakip geçerdiniz.Yani rio ave yenilgisinin hiçbir savunuluacak yani yok.Whisper dayımın dediği avrupa takımlarıyla makas çoktan açıldı bunu demeye çalışıyoruz.

Fanatik bir insan değilim Mehmet'im. Asla olmadım. Rio Ave'ye elenmek değil, sen gazete başlıklarında yazılana göre yorum yapıyorsun. He umrumda mı inan ki bile değil, Hani sezon başında ki Rio Ave Milan'ı dahi eleyecek durumdaydı. Her takım böyle takımlara elenir gider.Böyle maçlar olur geçer unutulur gider. Önemli olan genel başarıdır. Benim demek istediğim bu gazete başlıkları okuyucu çekmek için ilginç başlık atmaktan çekinmezler. Aynısını Fenerbahçe için yazsaydın yada Fenerbahçe aynı durumda elenseydi. İnan o konuda sana cevap yazardım. Selametle kardeşim. Yoksa benim hiç bir takımla işim olmaz. Bütün Türk takımlarının Avrupa'da başarılı olmasını isterim ve gurur duyarım.

• Aynısını Fenerbahçe için yazsaydın yada Fenerbahçe aynı durumda elenseydi. İnan o konuda sana cevap yazardım

Yazacağın cevap : =D

Şaka maka artık benimde umrumda deil son 2 3 aydır elimi ayağımı futboldan çektim. :) Haddinden fazla popüler olan bir sektör haline geldi.Orada dönen paraları dünyaya dağıtsalar açlık diye bir şey kalmaz.Bir de şimdiki 6 7 yaşındaki çocuklar bile futboldan anlamış gibi konuşuyor herkes uzman maşşallah.

• Mkaymaz21 sana zor soru sorayım. 4 büyükler Avrupa'da ne eder?

Bjk galbiyet alamadan grupta sonuncu olur.Fb 1 2 puanla 2.liği kaçırıp avrupadan elenir konferans ligine gider.Gs 2. olarak çıkar gruptan diğer turda içerde dışarda yenilit.Ts yi bilmem konferans ligi bu sene ilk olacak.Ama çok da birşey beklmemek lazım konferans liginden.Mahalle takımlarının yeri.Yani fb bu sene konferans ligini kazansın deseler kabul etmem. :) Totteham marsilya roma yi atacaklar şimdi.Tabiki de arada güçlü takımlarda olacak ben genel olarak bahsettim.

• Bu arada Ali Koç a helal olsun tüm fbli yorumcuları da fener sayfalarını da kendi tarafına çekti tebrikler.En iyi başarısı 3.lük olan başkana aday olması için yalvarılıyorsa bilinki o işte bir iş vardır.Kulübü babasının çiftliğine döndürdü helal olsun.

• çok önyargılısın bence Mkaymaz21 abi

Görüş, yorum diyelim. Bende aynı görüşteyim. Sadece Beşiktaş'ın "0" puan alacağını ve Fenerbahçe'nin gruptan çıkamayacağını düşünmüyorum. Bence Fenerbahçe güle oynaya çıkacaktır.

• Görüş, yorum diyelim. Bende aynı görüşteyim. Sadece Beşiktaş'ın "0" puan alacağını ve Fenerbahçe'nin gruptan çıkamayacağını düşünmüyorum. Bence Fenerbahçe güle oynaya çıkacaktır.

0 demedim galibiyet alamaz dedim yanlış olmasın :)