Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe 2-3 transfer daha yapacakmış..Haber taze sanırım.Ne güzel ne güzel..Suyundan da koyalım mı?

Aldıklarınız nerede acep?

Hala bir nokta santrfor oyuncumuz yok bu ne rezillik.Gecen sene almadık,bu sene almadık.. Golü rahmetli Cemil Turan mı gelip atacak?

Yahu beni alın siz, BEDAVAYA oynarım.Bu yaşta tribünleri ayağa kaldırmazsam ne olayım.

Dünya'nın en kolay ve en zevkli sporu Futboldur.Bu oyun kolaydır neden bu kadar yokuş yukarı işler ederiz anlamam ki..

Sizler işi bilseniz elinizde cevher varken yok yere bir ego uğruna, kulübün çıkarlarını düşünmeden Mesut Özil i yollamazdınız.

Yahu o adam oynar, diyelim ki oynayamadı (sen denemedin ama neyse)

Oynamasın,o adam sana sayısız oyuncu kazandırır..Yeterki sen adam ol ve ona şans ver. O adam varken gençler daha bir değişik bakarlar futbola,o adam varken dışarıda oynanan maçlarda başka bakar hakemler, başkanlar, UEFA vsvs

Sen bize lazımsın,bize, gençlere yol göster,sen idol sporcusun,desene adama.İncilerin mı dökülecek.

Hiç bir icraatı olmayan milli takıma alındı ve milli takım ona teslim edildi,oda gitti kuntz ile anlaştı.

Senin altıntop ve kuntz kim? Mesut Özil in eline su dokemezler..

Sizler futboldan uzak insanlarsınız, çekin elinizi bu kulüpten.

Geçen seneki kadroya çıkın oynayın desen belki şampiyon olurdu.

Hoca her şey değildir.

IMG_20220729_002505_378.jpg

• Resmi Gönderi

Bu yukarıda yazdığım asla serzeniş değil..asla dünkü maçta elendik veya yenildik diye değil.

Yenildik elendik ama gecerdik turu herşeye rağmen.

Penaltı, bedavaya yenilen gol, direkten dönen top ,yok yere 10 kişi kalma vsvs

Tüm bunlara rağmen elerdik adamları ama olmadı.Meseleye farklı bakıyorum, şampiyon da olsak aklıma gelmez demiştim..Evet aklıma gelmez, Avrupa maçlarında puan isterim,ülke futbolu kazansın derim o başka mesele.Hemde hangi takımımız olursa olsun.Aynı duyguyla bakarım olaya.

Bizim işimiz spor , sporda benim gözümde futboldur.En iyi spordan zevk alamazsam ne edem ben ?

• Fenerbahçe, oyuncuların sağlık durumunu açıkladı.

• Ferdi Kadıoğlu - Kasıkta zorlanma

• İrfan Can Kahveci - Darbeye bağlı zorlanma

• Joshua King - Burkulma

• Altay Bayındır - Diz travması

• Joao Pedro - Üst adale yırtığı

• Fenerbahçe sayesinde "daha kötü ne olabilir" lafını kullanmıyorum artık çok şükür.

• Fenerbahçe sayesinde "daha kötü ne olabilir" lafını kullanmıyorum artık çok şükür.

Ferdi Kadıoğlu - 1 buçuk ay

Altay Bayındır - 3 hafta

Joshua King - 1 ay

Joao Pedro - 3 ay

İrfan Can Kahveci - 1 buçuk ay

Geçen yıl 3566 dakika oyunda kalarak İtalya ligi Serie A'da en çok oyunda kalan futbolcu olan Joao Pedro Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra 1 dakika bile oynamadan sakatlandı.

• Hayatımda duyduğum en saçma kurallardan biri kesinlikle stada bozuk para ile girme yasağı la adam içerden bir şey alda gene bozuk para indiriyor cebine e sen bunları girişte niye toplattın o zaman ?

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Hayatımda duyduğum en saçma kurallardan biri kesinlikle stada bozuk para ile girme yasağı la adam içerden bir şey alda gene bozuk para indiriyor cebine e sen bunları girişte niye toplattın o zaman ?

Camiye yardım edek demişlerdir :)

• Resmi Gönderi

Trabzonspor, Michy Batshuayi'nin menajeriyle temas halinde.

Kaynak: (61saat)

Bence TS yapacağı en iyi transferi yapar olursa..Kimseye yaranamadı adam,kapris yok,mücadele çok,katkı 15-16 gol, küsmek yok,bencillik yok.

Güç dersen mübarek adam enerji santrali adeta ..

Bjk en büyük hatayı takımda aramadı da onda buldu aradığını.Adam suçlu ilan edildi.Ne kadar da tek düze bakışlar var.Neymis çok gol kaçırmış...Eee ne olmuş ki? Kim kaçırmıyor acep? Birde adam golcü değil zaten, yıpratıcı, yırtıcı forvet ..

Yine de 15-16 gol atmış, belanı mı istiyorsun ?

Nokta santrfor değil..Sizlerde futboldan anlıyorsanız ben ne olayım

• Bugün oynanacak Süper Kupa maçları:

🇹🇷 Trabzonspor - Sivasspor

🇬🇧 Liverpool - Manchester City

🇳🇱 Ajax - PSV

🇩🇪 RB Leipzig - Bayern Münih

🇵🇹 Porto - Tondela

Kimler kupaları alır? 🤔

• Turkcell Süper Kupa 2022

Trabzonspor - DG Sivasspor

Yer:Atatürk Olimpiyat Stadyumu

Saat:20.45