Ocak Sonu Sistemi ( 28 OCAK )

• Arkadaşlar! Şubatın ilk haftasında gelme olasılığı yüksek bir sistem var. 1-2Şubat gibi olabilir. Sorup durmayın ECMWF ve GFS yi takip ediniz

• Resmi Gönderi

Bu tarihte iyi bir sistem söz konusu vakit yine erken farkımız olsun diyelim söyle olacak böyle olacak demiyorum ( efsane filan demiyorum ) lakin çok güçlü ihtimal bana yine guvenmenizi ve sabır beklemenizi istiyorum

Konuyu açınca ilk mesajim bu oldu , sonra elimize geçen bazı veriler sayesinde çok büyük sistem olma özelliğine doğru yöneldi bir kaç kez de gfs gibi günde 4 sefer takip edilen modelde gördük sabredip bekledik kar kapasitesi olsunda çok ses getiren sistem olansın dedik bekledik.

İşimizden alie hayatımızdan daha çok inceledik özen gösterdik bitmek bilmeyen İzlanda ab leri izin vermedi ben 26 27 Ocak tarihine kadar takip ederim belki ilk defa öteleme olur fakat ben daha takip ederim belki atmosfer bu sefer son saatlerde son günlerde eriyip giden sistemi Bu sefer bizi verir ne dersiniz? konuyuda açıyorum lüzumsuz yorum yazmayın rica ediyorum

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan abi ben şimdi anlamadım sistem gelicekmi gelmicekmi

• Resmi Gönderi

Anlamdim işte oyuzden soruyorum dime

Güzel abim

Sinan usta aynen şöyle der

" İzlanda ab leri izin vermedi ben 26 27 Ocak tarihine kadar takip ederim belki ilk defa öteleme olur fakat ben daha takip ederim belki atmosfer bu sefer son saatlerde son günlerde eriyip giden sistemi Bu sefer bizi verir ne dersiniz? "

Ben hala beklerim diyor.Bizde bekliyoruz olur mu?olur.Gelir mı? gelir hava bu.

Bekleyelim bakalım abim

• Resmi Gönderi

ecmwf cılız bir sistem soktu 28 ocakta ama gfs pek oralı değil...

Şimdilik ufak cılız takibe devam bu sistem bende çok önemli ileride bir tarih için

• Resmi Gönderi

Şubat ayı tahmini paylaşımı yapacam o yuzden oda pazartesi gününe sarka bilir

• Sinan

Konuyu kapattı.
  • Sinan

Konuyu kapattı.