ISLAM-İMAN-İLMİHAL KONULARI

• İstiyorsan Hakk’a varmayı,

Meslek edin gönül almayı,

Bırak saraylarda mermer olmayı,

Toprak ol, bağrında güller yetişsin.

Hz. Mevlâna

• Affınıza sığınarak bir şeyler demek istiyorum hava olayları bence dinden bağımsız bi konu bu konuda dua eden binlerce belki de milyonlarca insan var ama dua ile bu konuda bir yerlere varamıyoruz ne yazık ki beni yanlış anlamayın ama şu anki atmosferde dinle bi bağlantı görmemekle beraber yapay müdaheleler sonucu küresel ısınmayla birlikte iklimlerin bile değişmek üzere olduğu ortada

• Affınıza sığınarak bir şeyler demek istiyorum hava olayları bence dinden bağımsız bi konu bu konuda dua eden binlerce belki de milyonlarca insan var ama dua ile bu konuda bir yerlere varamıyoruz ne yazık ki beni yanlış anlamayın ama şu anki atmosferde dinle bi bağlantı görmemekle beraber yapay müdaheleler sonucu küresel ısınmayla birlikte iklimlerin bile değişmek üzere olduğu ortada

Önce senin inanıp inanmadığını öğrenmek istiyorum. Ona göre sana cvp yazacağım kardeşim. Görüşüne de saygı duyacağız.

Katılmiyorum size hocam ,geçen hafta yağmur duasi yapildi mesela ülke genelinde haftasi dolmadan barajlarımız az da olsa dolmaya başladı bu tesaduf olamaz herhalde

• Katılmiyorum size hocam ,geçen hafta yağmur duasi yapildi mesela ülke genelinde haftasi dolmadan barajlarımız az da olsa dolmaya başladı bu tesaduf olamaz herhalde

Bir saniye canım kardeşim. Herkes fikrini söyleyebilir. Ateist olabilir Deist olabilir arkadaşımız o yüzden hoşgörülü olmalıyız. kimseyi inancına göre yargılamayız. Neye nasıl inandığını öğrenelim ona göre yorum yaparız.