Sağlık ve Yaşam

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Şu iki videoya bakar mısın dostum

Merak etme 8 sene içerisinde her yolu denedim olmuyor, sadece YouTube den su sesi ve benzeri sesler açarak çınlamayı anlık geçirebiliyorum.

• Merak etme 8 sene içerisinde her yolu denedim olmuyor, sadece YouTube den su sesi ve benzeri sesler açarak çınlamayı anlık geçirebiliyorum.

Bu videoya baktın mı peki

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Bu videoya baktın mı peki

Evet en ince detayına kadar her şeyi denedim. Araştırmalarım sonucu zaten çınlamanın tinnitusun bilinen tedavisi yokmuş. Sadece bilim insanlarına karşı umut ediyorum belki bu hastalığın çözümünü bulurlar diye.

• Evet en ince detayına kadar her şeyi denedim. Araştırmalarım sonucu zaten çınlamanın tinnitusun bilinen tedavisi yokmuş. Sadece bilim insanlarına karşı umut ediyorum belki bu hastalığın çözümünü bulurlar diye.

Bunlar aslında hastalık değil birazda zihnen olumlu telkinleme ile çözülebilir diye düsünüyorum tamamen kafada bitiyor yani

• Bunlar aslında hastalık değil birazda zihnen olumlu telkinleme ile çözülebilir diye düsünüyorum tamamen kafada bitiyor yani

Alıştığımı belirttim zaten aklıma gelmediği zamanlar çınlamayı hissetmiyorum bile, ama şuan mesela bu sorunu sana belirtirken aklıma geldi yine ve çınlamayı duyuyorum.

• Alıştığımı belirttim zaten aklıma gelmediği zamanlar çınlamayı hissetmiyorum bile, ama şuan mesela bu sorunu sana belirtirken aklıma geldi yine ve çınlamayı duyuyorum.

Umarım geçer benim reflünün azalmasında eric bergi keşfetmem etkili olmuştu güzel videoları var açıkcası doktorlarımız biraz baştan savıyor hepsini genellemeyeyim ama bence öyle bitkisel takviyeler kullanabilirsin belki iyi gelen şeyler vardır bu duruma

• Umarım geçer benim reflünün azalmasında eric bergi keşfetmem etkili olmuştu güzel videoları var açıkcası doktorlarımız biraz baştan savıyor hepsini genellemeyeyim ama bence öyle bitkisel takviyeler kullanabilirsin belki iyi gelen şeyler vardır bu duruma

Teşekkür ederim, çınlama yalnızca kulak sağır edilirse kesilirmiş ama öyle daha kötü olacağına inanıyorum