HAVA Hikayeler Ve Anılar

• bu konuya Güncel olarak buraya günlük yaptığım şeyleri sözler,mesajlar, vb şeyleri yazacağım ve tabii ki hikayelerde eksik olmayacak

• Begenirseniz havalarınsesi yazarı rütbesi Verebilirsiniz admin abilerim ?

• bugün günlerden 8 haziran 1983 umutsuz hislerimle birlikte kara kalemime sarılmış bir şekilde yazıyorum bu yazıyı. En son hatırladığım şey koluma yediğim bir iğneydi. Dışarıya attığım ilk adımdan sonra yaşadım bu olayı. Sadece apartmanın kapısını açtım ve yazlık spor ayakkabılarım ile bahçeye çıktım o anda çok acı verici şekilde iğneyi sağ koluma yedim. Uyandığında ise kendimi zifiri karanlık bir zindanda buldum ıssız ve ürkütücü bu zindanda ellim kolum bağlı şekilde nerede olduğumu anlamaya çalıştım. Tavandan aşağıya sular damlıyordu. Tam bir saat sonra zindanın kapısını yüzü maske ile kapalı siyah kıyafetli birisi açtı. Siz kimsiniz diye sorunca bana. Biz aydınlanmışlarız dedi. Sonrasında. Benden ne istiyorsunuz diye sorunca ya bizimle olursun ya da burada aç kalarak yavaş yavaş ölürsün dedi

DEVAMI EN GEÇ İKİ GÜN İÇERİSİNDE GELECEK

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Yusuf ().

• rüzgarın camdan çıkardığı ses ile uyandım bugün.. Sanki isyan edermiş gibi ses çıkarıyordu..

16 mart 2021

• Gece yarısı uyanmıştım yağmur cama vuruyordu kendi Gölgem gece lambam ile birlikte duvara yansıyordu.. Sakin şekilde. Hayatımı gözden geçiriyordum.. Yavaştan gözlerimi kapatarak uyumuştum..

16 mart. 2021

• bazen çok düşüncelere dalıyorum.. Ailem,arkadaşlarım, hepinizi çok seviyordum her biri beni sattı neden... Neden...

16 mart 2021

• Bugün kardeşimin benimle ilgisizliğini fark ettim... Sanki birileri ona bir şey söylemişte etkilenmiş gibi o odadan çıkınca sakince düşündüm. Duvar saatinin çıkardığı sesle birlikte uykuya dalmışım. Belki tam 1 saat sonra annem beni uyandırdı..

16 mart 2021

• O lanet düşüncelerim içimi alev alev yakıyor. Acı bir gerçekle yaşıyorum gün boyu mutsuzum.. Bilmem ne zaman geçer bu.. Rüzgarın camdan çıkan sesi ile birlikte karanlık odamda yatağıma uzanıyorum.. Tavana boşa yere bakıyor hayatımı gözden geçiriyorum.. Bilmem bu işkence ne zaman bitecek.. Eğer bir gün bunlar yüzünden kendime zarar verirsem beni affedin çünkü artık dayanamıyorum.. Kardeşim,arkadaşlarım..

16 mart 2021

• kafaya takmayacak potansiyele sahip değilim.. Bunun için üzgünüm..

17 mart 2021

• kafaya takmayacak potansiyele sahip değilim.. Bunun için üzgünüm..

17 mart 2021

seçkin özdemir demi o profildeki çok yakışıklı adam :) dünyada ilk 20 içine girer.

tabi en yakışıklımız rahmetli tarık akan :)

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)