Ankara Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Sabah işe geldik ve yollarda yine birşey yok be toprağım 3 sistemdir yollarda örtülü bi yağış alamadık yine olmadı ama toprak suyu çekiyor kuraklık bazında iyi diyelim ne diyelim :)  Yasin71

Yanımız yarım metre kar aldı bu sistemden umutluydum ama anlamadım eriyip gitti nasip değilmiş. Dağlarımız, yüksek kesimler iyi kar aldı ama buna şükür diyelim. Önümüzde pazar günü ve özellikle pazartesi güzel kar gözüküyor onu bari kaybetmeyiz umarım toprağım 🙂🖐️

• Resmi Gönderi

Yanımız yarım metre kar aldı bu sistemden umutluydum ama anlamadım eriyip gitti nasip değilmiş. Dağlarımız, yüksek kesimler iyi kar aldı ama buna şükür diyelim. Önümüzde pazar günü ve özellikle pazartesi güzel kar gözüküyor onu bari kaybetmeyiz umarım toprağım 🙂🖐️

Çetvelleri hazırlayın pazar akşamı pazartesi sizin oralar kopacak

• Mrhb arkadaslar durumlar nasil

• pazar - Pazartesi Ankara da kar yeniden özellikle pazar geceden pazartesi geceye kadar daha yoğun yağacak şuan 50 cm var burda üzerine bir 50 daha gelebilir doyduk kara şu 6 günde ama hep daha fazlası olsa fena olmaz ❄❄❄

• Resmi Gönderi

pazar - Pazartesi Ankara da kar yeniden özellikle pazar geceden pazartesi geceye kadar daha yoğun yağacak şuan 50 cm var burda üzerine bir 50 daha gelebilir doyduk kara şu 6 günde ama hep daha fazlası olsa fena olmaz ❄❄❄

Konum neresi hocam 50 cm nerede var

• Az önce Bünyamin Sürmeliyi izledim diyor ki evet Ankara kar aldı ama öyle aman aman değil pazartesi alacağı daha kuvvetli daha sıkı diyor yani diyor ki 2 günden beri aldığı kara Ankaranın aman aman değil diyor İstanbul da 5 cm hasretler Ankaranın aldığı 25-30 cm i beğenmiyorlar merkez için tabi gerçekten yazık insanlar daki bu Ankara düşmanlığı çok yazııkk 😡😡

• Az önce Bünyamin Sürmeliyi izledim diyor ki evet Ankara kar aldı ama öyle aman aman değil pazartesi alacağı daha kuvvetli daha sıkı diyor yani diyor ki 2 günden beri aldığı kara Ankaranın aman aman değil diyor İstanbul da 5 cm hasretler Ankaranın aldığı 25-30 cm i beğenmiyorlar merkez için tabi gerçekten yazık insanlar daki bu Ankara düşmanlığı çok yazııkk 😡😡

kanka takma boşver herkes her şeyi biliyor gibi konuşuyor

• Yanımız yarım metre kar aldı bu sistemden umutluydum ama anlamadım eriyip gitti nasip değilmiş. Dağlarımız, yüksek kesimler iyi kar aldı ama buna şükür diyelim. Önümüzde pazar günü ve özellikle pazartesi güzel kar gözüküyor onu bari kaybetmeyiz umarım toprağım 🙂🖐️

Valla toprağım umudum azaldı veriler hep bize tersi çıkıyor o kadar kütle nerede eziliyor kayboluyor anlamış değilim sıcaklık zaten hiç düşeyim demiyor tuhaf ya umut ediyoruz üzülüyoruz düzgün bi karın üzerinde gezemedik şu memlekette

• kanka takma boşver herkes her şeyi biliyor gibi konuşuyor

Takmak değil de zaten radar takibi yapamıyoruz bir çok yerde Ankara özelinde net bilgi vermiyor ben artık şeyden çözmeye çalışıyorum orta seviye bulutu ile alt seviye bulutları + Nem den dün biri paylaştı MGM ye radarlar düzeltilsin artık diye adamlar hiçbir şekilde önem vermiyorlar sonra vatandaş çıkıyor eee yağan kar çok değil 4 cm kar bekliyoruz ulan 2 gündür Ankara belki de geçen sene den bile iyi bir yağış aldı hatta daha da alacak adam çok değil diyor doğru bilgi verilmemesi de cabası