İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Marmara denizinde oluşan dekler bağlı ama oluşur şuan ki duruma göre

konumumda hiçbirşekilde tutmuyor beklentiyi yükselttik bakalım bekliyoruz

• hiçbir şekilde tutmayan bir kar var yollarda konumumda.. çimlerde arabalarda vs tutuyor yollarda cıvık çamur gibi sürekli.. Modellerin kar haritalarına göre konumum en aşağı 19 - 20 cm gözüküyordu üzücü

• Bundan iyi yağış alabilecekmiyiz peki bittimi yani

Bu attığım şuan yagan karın kalitesini artıcak sogukları girdiğini gösteriyor. Yağış yarın öglene kadar devam edecek. Tutmayan eriyen kar olayının bitmesi ile model görüntüsü attım.

• hiçbir şekilde tutmayan bir kar var yollarda konumumda.. çimlerde arabalarda vs tutuyor yollarda cıvık çamur gibi sürekli.. Modellerin kar haritalarına göre konumum en aşağı 19 - 20 cm gözüküyordu üzücü

20 cm dogrudur ama daha bismillah 1 günü daha sistemin 24 saate 20 cm kar mı verdi model sizin bulunduğunuz yere.

• Kar az evvel güzel yağıyordu yine kesti moralim bozulmaya başladı ama bu sistemden iyi bişey bekliyordum ben

• Kar az evvel güzel yağıyordu yine kesti moralim bozulmaya başladı ama bu sistemden iyi bişey bekliyordum ben

Siklon olayı yok bu sistemde sürekli bir yağış olsun. Cepheler koparak geliyor yogun etkilidiği yerler lapa lapa kara teslim oluyor

• Mgm pzt. Salı yoğun kar verdi en az 15 cm daha eklenmesini bekliyorum

• Tek beklentim bu gece ve dek yağışları kaldı ki dek yağışlarından etkilenecek miyim o bile belli değil

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

İyi seyirler