Sohbetimiz Bol Olsun!

• Resmi Gönderi

Hayırlısı ile bu mevsimi bitirsek artık ve mayıs ayına gelsek mart ve nisan serin gibi

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Martın ilk 15 günü kış mevsimini bitirmemeye aday. Hemen ısınma isteyenler hayal kırıklığı yaşar bence

• Hatta ısınmaların arkasına bir süre soğuk dalgalarda gelir her zaman olduğu gibi veri bişey sunmaya da gerek yok doğa takvimi yeter.

• Zaman geçtikçe gelen soğuklar dahada zayıf gelir bu şekilde gide gide iyice zayıflar derken artık tamamen biter.

• Resmi Gönderi

Hayatımda duyduğum en saçma şey cemredir kış bitirenlerin ılıkçıların umududur

TARIM VAR BU ÜLKEDE VE DÜNYADA O YÜZDEN MECBUR OLARAK KATLANIRIZ BU DURUMLARA

• Mart ayı gelince kış pat diye ortadan yok olacak değil ya. Yavaş yavaş nisan sonlarına kadar serin veya soğuk dalgalar alırız en iyi ihtimal 1 2 tane. Aynı şey yaz mevsimi içinde geçerli Eylül ayıda yaz ayı sayılıyor ekime kadar yolu oldu.

• Bahar, veya yaz mevsiminde oluşan şiddetli gök gürültülü fırtınalar, orajlardan hoşlanıyor musunuz 15

1. Evet (12) 80%
    2. Hayır (1) 7%
    3. Kısmen (2) 13%

Bir anket olsun hadi

• Çok iyi hatırlıyorum geçen senenin yaz mevsiminde 1 hafta boyunca gökgürültü sağanaklar almıştık. Her günün 15 dakikasında yağmur yağıyordu. Arkadaş cumadan dönüyorum tam açık yolun ortasında fena bir sağanağa yakalandım. Kendimi yağmurdan koruyacak bir yerde yok. Yüzüme şakır şakır vuruyor mu... Gözümün içine içine yağmur suları giriyor mu.. kaldırımın tabanına çarpıp yeremi düşüyorum.. daha eve ulaşmama 1 km. Mi var.. mahvoldum resmen. Apartmana ulaşınca altımdan şakır şakır sular akıyordu. Kapıyı çaldım. Annem bana: "oğlum altına mı yaptın dedi" bende anne az kafa çalıştır dışarıda ne yağıyor. Oda heee tamam dedi unutamıyorum :)

• Mart ayı gelince kış pat diye ortadan yok olacak değil ya. Yavaş yavaş nisan sonlarına kadar serin veya soğuk dalgalar alırız en iyi ihtimal 1 2 tane. Aynı şey yaz mevsimi içinde geçerli Eylül ayıda yaz ayı sayılıyor ekime kadar yolu oldu.

ben bundan 4 5 yıl önce denizlinin nisan ortasında ince kar örtüsü gördüğünü hatırlıyorum martta bahar gelir diye kesin bir sey söylenemez zaten

• Resmi Gönderi

Kimse mart geldi bahar geldi demiyor nisan 20 kadar serin olur soğuk olur

• kış ayını bitirsekte Bana göre bir ihtimal varsa o ihtimalin sürdüğü zaman boyunca benim umudum kesilmez. Örneğin Mart ayında İstanbul'da örtü oluşturan bir kar.