Sohbetimiz Bol Olsun!

• Resmi Gönderi

ECMWF Nao verilerine göre olası sistem Balkanlar İtalya diyor,yani -4 düşüş var -6 kadar insin sistem bomba olur -5 -6 bandında Marmara ya -14 ler rahat inmiş örnekleri var

Ben bunu negatif bir nao var diye yazıyorum inişlerde çıkışlarda Aşırı bir ivme olursa sistem olması mümkün

GFS Nao verilerine göre Karadeniz veya Kafkaslar diyor olası sistemleri olası Sistemler derken 2 tane sistem yağışlı bir sistem fakat soğuklar yok kar bekleyelim fakat ortada soğuk yok bu verilere göre Pozitif den 0 yakın

Şimdi gel de tahmin yap kime göre neye göre Ao ve Nao su bile ayrı olan modellere bizler ne kadar güvenelim Kaldı ki birde bahar tahmini bekleniyor

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Bu vortex dağılmasın sapa sağlam kalsın kalsın ki önümüzdeki senelerde tahmin yaparken bu seneyi de unutmadan yapalım

Küresel ısınma var anladık fakat bu ısınma kış mevsimine tam etki yapmadı ısınma var votex sağlam ani değiş o da yok ani ısınma o da yok her işimiz dışa bağlı modellere endekslere göre tahmin yapmak ben bağlı değilim vede olmayacağım

Kendi öz bilgim ve yöntemimi geliştirmeye devam

• Resmi Gönderi

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Hele kapatalım da o konuyu asıl olan şey. Şu Şubat sonu Mart başı sisteminin kaçması. Eğer kaçarsa en kötü kışlardan ilk kaçıncı olacak acaba merak ediyorum

• Resmi Gönderi

Hele kapatalım da o konuyu asıl olan şey. Şu Şubat sonu Mart başı sisteminin kaçması. Eğer kaçarsa en kötü kışlardan ilk kaçıncı olacak acaba merak ediyorum

İlk 50 ye girer

• Resmi Gönderi

subat sonu sistemi #IZMIREKARISTIYORUZ

Müracaat Burası değil her şeye gücü yetene dua et

ALLAH a

• Küresel ısınma olmasaydı şuan bu durumda olmayacaktık.

• Resmi Gönderi

Küresel ısınma olmasaydı şuan bu durumda olmayacaktık.

Sadece bahar tahmini yapmış olurduk

• Mevsimlerin düzelmesini o kadar çok istiyorum ki. 4 5 yaşındayken o kadar güzel kar yağıyordu ki kışın. Şimdi baksan şaşırırsın.