Trakya Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Istrancalara yani Yıldız Dağlarına iyi kar yağmış

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Önümüzdeki beş gün boyunca yağışsız günlere devam Cuma Cumartesi ve Pazar günleri meteorolojik acıdan hareketli günler olabilir .

Sayısal Model güncellemelerinde kar sınırlarını görebiliriz , Tabi yağış ile soğuk birleşirse güzel haberler yazarız şimdilik kesin bir durum söz konusu değil .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Trakya genelinde güzel yağışlar mevcut

• Resmi Gönderi

Trakya'da Beklenen Yerel Kuvvetli Sağanak Yağışlara Dikkat!

Trakya'da beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların Edirne çevreleri ile Tekirdağ'ın batı ilçelerinde (Malkara, Şarköy, Hayrabolu) bugün akşam saatlerinden itibaren, Kırklareli çevrelerinde ise gece saatlerinden itibaren yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Sel, su baskını, yıldırım, ani kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Kuvvetli yağışların yarın 04.12.2021 Cumartesi öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Başlama-Bitiş Zamanı03.12.2021 15:00-04.12.2021 12:00
  • 6 7 ocakta beliren sistem için trakya nin kuru soğuk alma düşüncesi beni üzüyor açıkçası umuyorum yagislarda gelir mutlu oluruz her gelen polar atakta genelde hüsran yaşıyoruz fakat inaniyorum ki insallah bu sefer yağışla çakisma olacaktir

• Resmi Gönderi

6 7 ocakta beliren sistem için trakya nin kuru soğuk alma düşüncesi beni üzüyor açıkçası umuyorum yagislarda gelir mutlu oluruz her gelen polar atakta genelde hüsran yaşıyoruz fakat inaniyorum ki insallah bu sefer yağışla çakisma olacaktir

İnşaallah ne beklenirse o olsun

• Resmi Gönderi

Çarşamba günü Trakya'yı izleyeceğiz

inşaALLAH