Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Ömer Hocam bu karadenizde girdap oluşumu falan diye tweetler atmış başka bir forumun hesabı böyle bir şey var mı? Varsa etkilenme ihtimalimiz var mıdır?

Ömer Karadeniz üstünde girdap olusmus bir incele istersen karayı vurursa felaket kar bırakır

Gördüm hocam inerse sağlam kar bırakır bu girdap tam bir piyango böyle bir ihtimal olabilir

bursa merkez için yetkili arkadaşlar bu akşam ve gece ne olur ? yağış devam edermi acaba ?

Devam edebilir

• Gördüm hocam inerse sağlam kar bırakır bu girdap tam bir piyango böyle bir ihtimal olabilir

Devam edebilir

Hocam tam gelip boğaz hattına vurması yok mu hayali bile güzel :sevgidolu:

Tothenamadı

• İstanbulla kardeş kardeş paylaşalım,iki tarafıda mutlu eder ;)

• Hocam daha iyileri var ama çok büyük zarar ettiler normalde sağ tarafta lüks araçlar için yer yapnmışlardı cmt gece tutan kar pazar eriyince ağırlığa dayanamayıp göçtü çatısı foto almama izin vermediler ama benim bildiğim 5 6 araç hasarlı birisini gördüm beyaz porshe taycandı tavan göçmüş canlar gitmiş fotosu şuScreenshot_20210216-153635_Instagram.jpg

Bu çekimlerin çoğu evimin önünde yapılıyo yenikoymotors instagram sayfasına bakabilirsiniz bu arabaları yakından görmek o motor seslerini duymak bile büyük şans

Hasar alanların içinde lamborghini aventadorda varmış arkadaşım söyledi şimdi

Büyük şans hocam inanılmaz arabalar gerçekten :bomba:

:kralice:

• Gördüm hocam inerse sağlam kar bırakır bu girdap tam bir piyango böyle bir ihtimal olabilir

Devam edebilir

O girdap benim burayı vursun seneye özel vantilatör sistemi yaparım tüm yağış İstanbul'un olsun istemem seneye kar ???

• O girdap benim burayı vursun seneye özel vantilatör sistemi yaparım tüm yağış İstanbul'un olsun istemem seneye kar ???

Cidden bende aynı şekilde şuan o girdapta gelsin 2 sene kar yağmasın kuru soğuk olsun umrumda olmaz =D

• Hocam aman öyle demeyin,sonra keşke demeseymişim demeyin :)

• MGM belki de o oluşumu düşünerek Bursa’ya turuncu uyarı vermiştir. Ve tabi ki DEK’in devamı

• Hocam aman öyle demeyin,sonra keşke demeseymişim demeyin :)

Hocam Allah'ın izni ile seneye hava harp okulundayim inşallah zaten Avrupa yakası güney sahilinde istemesem de göremem kar ??

• MGM belki de o oluşumu düşünerek Bursa’ya turuncu uyarı vermiştir. Ve tabi ki DEK’in devamı

Hayır şuan MGM onunla ilgili açıklama yapmadı karaya vurmasi da kesin değilmiş

• Hocam Allah'ın izni ile seneye hava harp okulundayim inşallah zaten Avrupa yakası güney sahilinde istemesem de göremem kar ??

Umarım hedefiniz gerçekleşir.

• Hocam Allah'ın izni ile seneye hava harp okulundayim inşallah zaten Avrupa yakası güney sahilinde istemesem de göremem kar ??

Hocam inşallah hedeflerinize ulaşırsınız .