Oguzhan tarafından yazılan gönderiler

Spordan anlayan F/P ürünü bcaa 2.1.1 veya 4.1.1 önerecek arkadaş var mı ?

bu konuyu geç gördümde uzun yıllar spor salonlarında uğraşmış biri olarak bende bir tavsiye vereyim. Eren proteın creatin vs bunların kas gelişimine hiçbir desteği yoktur.Bende zamanında ne hevesle kullandım.En az 10 yıl. En son 2015 yılında 1.5 kilosu 160 tl olan proteın kullandım.İçinde başka bir sürü elmentlerde vardı.Ve hiçbir fark oluşturmuyor bunları kullanmayı bıraktıktan sonrada en ufak değişiklik olmadı kullanırkende olmadı. Kullanmazkende ayni verimi alıyordum bıraktıktan sonrada.Bunlar tamamen para piyasasıdır.Bu gibi ürünlerle kas geliştirmek kel bir insanın saç losyonuyla dökülen saçlarını geri getirmesine benzer.Üstelik ileriki yaşlarda vereceği ciddi derecede sağlık sorunlarıda cabası.Ayrıca Yarışmalara hazırlanan Vücut geliştirmeciler steroıd kullanıyor onların vücuduna aldanıpta proteın vs gibi şeylere kesinlikle yönelmemek gerek.

Senin yapman gereken spor salonunda en doğru çalışma programını belirlemek.İyi bir pump halinde yapılmış antremanın sana vereceği verim fazlasıyla mutlu edecektir.Dediğim gibi tamamen doğru bir çalışma programına bağlı.Tabi iyi beslenme vede mümkün olduğunca karanlıkta uyunan kaliteli bir gece uykusuda çok önemli.

Yağan karın bir tadı yok ama yine de kafa dağıtmak için güzel bir yağış oluyor.

Tadi olmaması bir yana ben hala şaşırıyorum zaten millet can derdinde hala hava durumu paylaşılıyor.Tamam bizde atmosfer aşığıyızda tarihimizin en ciddi depremiyle karşı karşıyayız hala enkaz altında canıyla boğuşan insanlar var dişarda evsiz kalıp kar altında donanlar var bizde burda kar kovalıyoruz hiç olmassa şu ilk birkaç kritik günü atlatana kadar havadan sudan bahsetmek bence hoş değil.

2022 aralık ayı türkiye genelinde son 52 yılın en sıcak aralık ayı olarak kayıtlara geçmişti. yurt geneli ortalama (1991-2020) 4.8 derece iken 2022 aralık ayını 8 derece ile kapattık. Çok büyük ihtimalle 2023 ocak ayıda uzun yılların hatta 52 falan değil kayıtların tutulduğu asırlık zaman diliminin en sıcak ocak ayı olacak.

İşin bir diğer acı tarafıda biz kış ayı normallerini görebilmek için stratosfer darbe alacak basınç dizilimi değişecek falan bekliyoruz. İyide soğuk atak gelmeyince bütün kış tam anlamıyla bahar gibimi geçmesi gerekiyor? Küresel ısınma dehşet boyutlarda.

öncelikle okan buruğu teprik etmek lazım çok iyi organize olmuş bir takım çıkardı sahaya. Son derece haklı bir galibiyet. İcardi nin attığı son gol tam bir süperstar işi. Allah'ım bu adama bişey olmasın.

Sinan hocam elin değmişken “gülme” eklerseniz iyi olur. Komik bir şey atılınca “☺️“ bunu atmaktansa “😅😂😄😁” bunlardan birini atmak daha güzel olur Selam

bence gülme emojisi pek doğru olmaz çünkü art niyetli kullanılıyor bazen. Hatta bi ara vardı.

Sahutt şunu kabul etmemiz gerekiyorki akdeniz bölge geneli uzun yılların en kurak aralık ayından birini belkide en kurak aralık ayını yaşadı. Ve işin dahada kötüsü bu derece kurak geçen aralıklarda kışın geri kalanıda yani ocak şubatta hep kurak geçmiş.Yani şunu net bir şekilde söyleyebilirizki bizi büyük ihtimalle kurak bir ocak ve şubat bekliyor. Ha aralık kadar kurak olmaz belki ama en iyi ihtimalle bölge geneli mevsim normallerinin yarısından öteye geçemez.