eKo_3425 tarafından yazılan gönderiler

Bendeki Slim Kasaydı Ama Süper Slim Değildi ve 320 gb Depolama Alanı Vardı Bir Süre Benim Kasada Kırılamıyordu 2013 sonbaharında Almıştım Tam Bir Buçuk Sene Bekledim Kırılması İçin O Süre Zarfında 55 Adet Orjinal Oyun Aldım 16 Küsürde Playstation Plus Üyesi Olup Dijital Olarak İndirdim Sonrasında Bunlar Olana Kadar da Zaten Ps4 Çıktı Şimdi Ps4 Pro Alacağım Allahın Izni İle Birde Sony Bravia nın 55 inçlik xe 9005 4k tv sinide aldım mı gel oyun keyfine gel :catisma:

@>>>WinteR<<< Hocam Ayıpsın Oynamaz mıyım Bende ki Playstation Aşkı Evlenmeme Rağmen Hiç Bitmedi Bitmeyecek de Pes Fifa Gibi Spor Oyunlarını Oynarım Lakin Playstationun Tadı Tuzu Ona Özel Olan Oyunlarında Bitiyor The Last Of Us Uncharted Serileri God Of War Gran Turismo ve Bir Çok Oyun Playstationu Playstation Yapan Bu Oyunlar dır :)

Şöyle Geçen Seneyi Bile Geride Bırakacak Kar Fırtınası Olsa Yerde 1 Metreye Yakın Kar Olsada Gözlerimiz Bayram Etse Keyifle Sıcak Salepimi yudumlasam Eşsiz Beyaz Gelinciğe Karşı En Azından Lânetlik Aziz Ekibi ve Aykutu Bir Süreliğine Unutmuş Olurum :)

Artık Sıktı Gerçekten Sıktı Asırlık Çınarımız FENERBAHÇE mizi Düşürdükleri Duruma Bakın Lanet Aziz ve Ekibi Lanet Aykut Artık İstifa Edin Defolun Gidin FENERBAHÇE min Başından Olacak İş Kulüp Git gide Eriyor Bitiyor Kadıköy de 100 bin Taraftarı Toplayıp Hep Bir Ağızdan İstifaya Davet Etmek Lazım Bunları O Zaman Tıpış Tıpış Giderler Ali Koç Artık Başkan Olmalı ve Kulübümüzü Kurtarmalı Bu Dertten !!

Aynen @Sinan Hocam Kar Dediniz İçim Ferahladı Umarım 6 Ocak Sistemi Yada Ondan Fazlasını Görürüz de Bu Kış Fenerbahçenin Ezik Halini Unuturum İnşallah

@Sinan Hocam Öncelikle Merhaba Sözlerim Aynı Şekilde Galatasaray İçinde Geçerli Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray Kötü Oldukları Vakit Karşımıza Çıkan Rakipler İyi Oynuyorlar Görüntüsü Verebilirler Fakat Onlar Bu Görüntüyü Bizler Kötü Olduğumuz Için Veriyorlar Yoksa Hepsi Tırt Hepsi Fasa Fiso Yıllara ve Şampiyonluklara Bakarsak Nedemek İstediğim Daha iyi Anlaşılır Fenerde Galatasaray da Sadece Normallerinden Bir Tik Daha iyi Olsunlar Diğer Rakipler İyi Olsalarda Farketmez Hepsini Ezer Geçeriz ki Geçtik te Alınan Şampiyonluklar Bunun Bir Göstergesidir Nediyim Allah Azizi de Aykutuda Kahretsin !!!

Yazıklar Olsun Bu Nasıl Bir Futbol Oynama Mantığıdır Resmen Alay Konusu Olduk Bu Gidişle Kümeye Oynarız Heralde Gerçek Şu ki Biz Çok Kötü Oyun Sergilediğimiz İçin Karşımıza Çıkan Anadolu Kulüpleri İyi Futbol Oynuyor Görüntüsü Veriyor Biz İyi Olsak Onlar Ne Kadar İyi Olursa Olsun Farketmez Sorun Bizim İyi Olmamamızda Ulan Aziz Ulan Aykut Güzelim Fenerbahçemizi ne Hale Getirdiniz Yazıklar Olsun... !!

Şerefli bir yaşamın bedeli, her ne olursa olsun ödenir. Küçük oyunlar, küçük oyuncularındır. Onlar, okyanusta boğulmanın adabını bilemezler! Cumhuriyet erdemdir. Ülkemizin doğum gününü kutlamak, bu günü hakkınca yaşamak bize yakışandır, olması gerekendir

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

@Sinan Hocam Merhaba Elbette Galatasaray Tek Başına Kalmaz Galatasarayı Zorlayacak Şu Anda Tek Takım Var Oda Beşiktaş Ne Yazıkki Ama Yine Söylüyorum Galatasaray Şampiyon Olacak Bizim Fenerden Bir Umudumuz Yok Zaten Oynadığı Oyunla Bunu Gösteriyor Şayet Ali Koç Başkan Olursa İşte O Zaman Fenerbahçeyi Herkez Görecek :)

Bir Fenerbahçeli Olarak şunu söyleyebilirim ki bu sene tartişmasız galatasaray şampiyondur arkadaşlar bunu bir köşeye yazın