Efsane-Semih tarafından yazılan gönderiler

Semih merheba Yeni kayıt oldum , Ocak sonu Subat ilk 15 günü baya haraketli ama 2020 mi olur bir 2017 mi çıkar bu olasılık var mı senin tahminlerin nediyor ?

Şubat'ta 2012 benzeri birşeyler olacak gibi.

Kapıkule den giriş yapan soğuk hava saatler ilerledikçe tüm yurtta etkisini gösterecek.

Yarın İstanbul'da da kar başlayacak. 100 m ve üzerinde ince örtü görülecek.

Henüz istediğimiz tarzda efsane bir sistem alamadik ancak bu yönde emareler çoğaldı. Geçen konuda da yazdığım gibi 23-25 ocak arasında ki muhtemelen 23 ocaktan itibaren sert sistem göreceğiz.

İstanbul'da dahi gündüz 0 derece ve altı değerler görülebilir.

Haftasonu netleşir büyük ihtimal. Bol karlı günler.

Virüs, iş yogunlugu vs. Bu sene belimizi büktü. O yüzden eskisi gibi vakit ayiramiyorum. Eski heyecanimda yok. Bu sene son benim için forum işleri onuda belirteyim. Bir şeyi zorla uzun süre yapamazsin.

Ocak ayının son haftası Efsane potansiyeli olan sistem alma şansımız var. 23-25 ocak arasında gelecek gibi duruyor.

Şubat ayında 85 subatina benzer görüntüler olursa şaşırmamak lazım.

Önce önümüzdeki sistemi atlatalim onada sıra gelecek.

Çok şükür toparladım. Bu aralar siteyle ilgilenemedim.

Uzun vadede güzel goruntuler gelmeye devam ediyor. Yalnız hiç bu kadar karışık bir yıl görmemiştim. Şubat ayı ocak ayindanda iyi geçecek gibi gözüküyor şimdilik.

12-14 Ocak arası biseyler var. İstanbul için efsane görüntüler yok ama en azindan kar olur umarım. Ecm henüz kararsiz.

Trakya şanslı bu sistemde. Soğuma açısından sikintilari olmayacak.

Haftasonu detayli bilgi vericem.

Allah razı olsun.herkes dikkat etsin. Biraz daha iyiyim çok şükür. 2.kez olduk. Allah 3.den korusun inşallah.

Şöyle bir verilere baktım. 16 17 ocağa kadar önemli birşey göremedim.

İç ve doğu ara ara kar alacak.

İstanbul da Max havada kar olur. Oda olurmu belli değil.

Sibirya ile ilgili güçlü emareler var. Özellikle Ayın son 12 gunu ciddi sistem gelme ihtimali epey yüksek. Henüz erken. Ay başında belli eder kendini.

Geçmiş olsun efsane bol bol dut pekmezi ye illeti hemen temizliyor ben olduğumda kullandım faydası baya oluyor

Valla ne bulursam yiyorum.pekmez bak karışımlar vs.ama iştahım yok.zayifladim zaten. Omicron mu bilmiyorum ama sırt üstü yatamıyorum. Çok ağrı yapıyor.

Efsane-Semih hocam, fazlasıyla sessizsiniz. Sizi çok eskilerden beridir takip ederim. Sürekli veri koyar, tarihler arası tahmin yapardınız. Şimdi ise hepimize acaba onumu demek istedi, bunumu demek istedi dedirtecek cümleler kuruyorsunuz. Forum da sizi daha aktif görmek isteyenlerden birisiyim. Tahmindir, her insan yanılabilir ama fikirleriniz bizim için değerli. Saygılarımla, seviliyorsunuz.

Son 1 aydır sıkıntılı işlerle uğraşıyorum. Bugün itibariyle testim pozitif çıktı. Covid oldum.agrilarim var bayağı.

Ocak ve Şubat güzel geçecek. Kimse enseyi karartmasin. 2017 tarzı sistem alacağız. Ulkemizin kış şartlarınin kıyılar için 15 ocak- Şubat sonu arasında olduğunu unutmayin.

Hocam atkı eldiven değilde güneş gözlüklerini çıkaralım mı 😂

Azorun önüne dalan a.b yüzünden sinoptik bozuluyor. Negatif nao paterni hakim oluyor maalesef.ic bölgeler bir şekilde kurtardı kar aalıyor.

İstanbul gibi kıyı iller p.tesinden itibaren ilk karı görecek. Şimdilik umutlar ocak ayına kaldı. Ocak ayı içinde gelebilecek sistem için tarih belirledim ancak şuan için bekleme taraftarıyım. Hafta içi daha net konusabilecegim.

Ocak ayı için ayrıca başlık açacağım. Kıyı iller için dahi efsane potansiyeli olan sistem yada sistemler belirtisi var. Hayırlısı bakalım.